کد خبر: 1057248 A

سرپرست فرمانداری بویراحمد:

سرپرست فرمانداری بویراحمد تاکید کرد که تجمع در بوستان‌ها، تفرجگاه‌ها و مناطق گردشگری شهری و روستایی این شهرستان در روز سیزده بدر طبیعت (فردا) ممنوع و محورهای مواصلاتی به این اماکن با همراهی نیروی انتظامی مسدود می شود.

به گزارش ایلنا از یاسوج، مجید احمدی با تاکید بر رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی برای مقابله با ویروس کرونا در استان کهگیلویه و بویراحمد بویژه شهرستان بویراحمد،اظهار داشت: محدودیت‌های کرونایی همزمان با سیزدهم فروردین، روز طبیعت با دقت و نظارت بیشتری به اجرا در خواهد آمد.

نماینده عالی دولت در شهرستان بویراحمد گفت: پلیس راهور و نیروی انتظامی در اماکن و مناطق طبیعی گردشگری مستقر و در صورت توقف خودرو‌ها در اماکن تفریحی و برگزاری تجمعات بطور حتم با جریمه‌های نقدی سنگینی مواجه می شوند.

احمدی تاکید کرد: برگزاری تجمعات و دورهمی‌های سیزده بدر در مناطق گردشگری، جنگل‌ها و مراتع شهرستان بویراحمد هم ممنوع است.

سرپرست فرمانداری بویراحمد با اشاره به روند نگران کننده آمارهای مبتلایان به کرونا در این شهرستان، خاطرنشان کرد:‌ رنگ کرونا در بویراحمد هم اکنون نارنجی که به سمت قرمز شدن در حال حرکت است.

احمدی گفت: شهرستان بویراحمد متاسفانه در روزهای گذشته بالاترین آمار مبتلایان را به خود اختصاص داده که اگر روند کنونی ادامه پیداکند بطور حتم شاهد قرمز شدن رنگ شهرستان در روزهای آینده هستیم.

وی با بیان اینکه تخت‌های بیمارستان های مُعین در شهرستان بویراحمد در حال تکمیل شدن است، اظهارداشت: آمارهای مرگ و میرهای کرونایی نیز در حال افزایش که اگر مردم به پروتکل‌های بهداشتی توجهی نداشته باشند این آمارها نیز روند صعودی به خود می گیرد.

رئیس ستاد کرونای شهرستان بویراحمد از مردم خواست فردا سیزدهم فروردین به جای حضور در تجمعات و اماکن گردشگری، در خانه های خود بمانند تا شاهد مرگ و میر نزدیکان خود در روزهای آینده بدلیل آلوده شدن به ویروس کرونا نباشند.

اماکن گردشگری بویراحمد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر