کد خبر: 1057216 A

آل بویه خبر داد:

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان گفت: غربالگری کارگران واحدهای تولیدی قبل از شروع کار و معرفی افراد مشکوک به کرونا جهت انجام تست‌های مرتبط به مراکز بهداشت شهرستان‌ها از سوی مدیران واحدها ضرورت دارد.

به گزارش ایلنا از سمنان، حسن آل‌بویه با اشاره به اتمام تعطیلات نوروزی و بازگشت کارگران واحدهای صنعتی از مسافرت، اظهارکرد: با توجه به احتمال بروز موج چهارم شیوع کرونا طی ابلاغیه واصله، غربالگری کارگران هنگام ورود به واحدهای صنعتی و قبل از شروع فعالیت الزامی و ضروری است.
وی بیان کرد: مدیران عامل شرکت‌های خدماتی شهرک‌های صنعتی استان سمنان بر اطلاع‌رسانی کامل و موثر به واحدهای تولیدی تحت پوشش در این زمینه اهتمام ورزند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان تصریح کرد: افراد دارای هرگونه علائم بیماری حاصل از غربالگری در بدو ورود و یا خوداظهاری کارگران مبنی بر تماس با بیماران کرونایی طی مدت تعطیلات و مسافرت و ...، بلافاصله توسط مسوول واحد صنعتی به مرکز بهداشت شهرستان معرفی شوند.

وی ادامه داد: اقدامات لازم برای حضور پرسنل بهداشت جهت انجام تست‌های مربوطه انجام شود.

آل‌بویه خاطرنشان کرد: هماهنگی‌های لازم با مراکز بهداشت شهرستان‌های استان سمنان انجام شده است.

وی یادآور شد: با توجه به اهمیت موضوع، مسوولیت پیگیری و اجرای مراتب اشاره شده بر عهده مدیران عامل واحدصنعتی استان سمنان خواهد بود.

 

غربالگری شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان کارگران کرونایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر