کد خبر: 1057166 A

جانشین فرمانده انتظامی استان:

جانشین فرمانده انتظامی استان گفت: در روز 13 فروردین (روز طبیعت) حضور در مناطق تفریحی، تفرجگاه ها، بوستان ها و پارک ها ممنوع است.

به گزارش ایلنا به نقل از پلیس فارس، سردار یوسف ملک‌زاده با بیان اینکه توسط عوامل انتظامی از ورود مردم و خودروهای آنان به تفرجگاه ها جلوگیری به عمل خواهد آمد، افزود: همچنین پلیس راهور اجازه پارک کردن خودروها در این مناطق را نخواهد داد و متخلفان را اعمال قانون خواهد کرد.

ملک‌زاده پنجشنبه 12 فروردین گفت: کُل راه های ارتباطی منتهی به تفرجگاه ها، پارک ها و مراکز تفریحی استان مسدود است و این مسیرها با استقرار نیروهای انتظامی و راهور کنترل می شود.

جانشین فرمانده انتظامی استان فارس ضمن تقدیر از همکاری مردم با پلیس، گفت: لازم است که شهروندان برای حفظ سلامتی خود در خانه بمانند و تعامل و همکاری لازم را با مأموران انتظامی داشته باشند.

ملک‌زاده اضافه کرد: همچنین ورود خودروهای با پلاک غیر بومی به شهرهای نارنجی و قرمز استان از جمله کلانشهر شیراز ممنوع است و ورودی های شهر توسط عوامل انتظامی مورد کنترل قرار می گیرند.

جانشین فرمانده انتظامی فارس به شهروندان توصیه کرد از سفرهای غیر ضروری پرهیز و مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت نمایند تا از بروز حوادث و تصادفات رانندگی جلوگیری خواهد شد.

تصادفات رانندگی طبیعت فرمانده انتظامی فرمانده انتظامی استان فرمانده انتظامی استان فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر