کد خبر: 1057156 A

آشوری تازیانی:

نماینده مردم بندرعباس در مجلس گفت: حاصل تلاش‌های شبانه روزی متولیان امنیت را می توان در برقراری نظم عمومی و تبدیل ایران به "خانه امن" در پرآشوب ترین منطقه دنیا یعنی خاورمیانه به خوبی مشاهده کرد.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، محمد آشوری تازیانی عنوان کرد: با گذشت ۳۷ سال از تاسیس وزارت اطلاعات و عبور نظام از مسیرهای پر فراز و نشیب چهار دهه پرتلاطم پس از انقلاب، امروزه در حالی وارد گام دوم انقلاب شده و دهه پنجم انقلاب سپری می شود که حاصل تجربیات این ایام توانسته ساختار منسجم امنیتی کشور را به درخت تنومندی بدل سازد که ریشه هایش با اعتماد و پیوند عمومی و محبت و همبستگی اقشار اجتماعی گره خورده اند.

وی افزود: حاصل تلاش های شبانه روزی متولیان امنیت را می توان در برقراری نظم عمومی و تبدیل ایران به "خانه امن" در پرآشوب ترین منطقه دنیا یعنی خاورمیانه به خوبی مشاهده کرد.

آشوری تصریح کرد: مقابله با اقدامات ضد امنیتی دولت های متخاصم و سرویس های اطلاعاتی وابسته به آنان که در جهت ناامن سازی کشور و مختل نمودن کارکردهای سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی تلاش گسترده ای بکار گرفته اند، در طول دوران پس از انقلاب هیچگاه متوقف نشده و این مسیر با هوشیاری دیده بان امنیت کشور، کماکان با قدرت و اشرافیت ادامه دارد.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس گفت: اینجانب ایام پاسداشت مجاهدت های خاموش سربازان گمنام امام زمان(عج) در وزارت اطلاعات را تبریک عرض کرده و به مقام شامخ شهدای عزیز به خصوص شهدای امنیت ادای احترام می کنم.

ایران خاورمیانه دولت شبانه روزی امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر