کد خبر: 1057120 A

با انتشار پیامی صورت گرفت؛

استاندار خراسان رضوی در پیامی گرامیداشت «۱۲ فروردین، روز جمهوری اسلامی» را تبریک گفت.

به گزارش ایلنا از مشهد ، متن پیام محمدصادق معتمدیان به شرح ذیل است: 

بسم الله الرحمن الرحیم 

۱۲فروردین، «روز جمهوری اسلامی» عزتمندانه یادآور مهر تأیید "آری" بر جمهوریت و اسلامیت نظام مقدس ایران است و چه شکوهمند، تاریخ، مشارکت ۹۸ درصد مردم غیور، دلیر و شهید پرور ایران را در این برهه از زمان ثبت کرد.

اتحاد ملت شریف و همدل، در کنار ایمان و توکل، منجر به تحقق و تبلور شعار، آرمان و اراده  استقلال یابی، آزادی خواهی، جمهوریت و اسلامیت حکومت مردمی بعد از پیروزی  مقتدرانه انقلاب در ۲۲بهمن ۵۷ گردید. 

بدین مناسبت یادی می کنیم از بنیانگذار انقلاب، پیر جماران، امام خمینی(ره)، تمام شهدای پرافتخار سرزمین مان، به‌ویژه شهدای انقلاب اسلامی که تحت فشار رژیم پهلوی و زیر ناجوانمردانه ترین شکنجه‌ها توسط عمال داخلی و به انحاء گوناگون به درجه عظمای شهادت نائل آمدند. روح پرفتوح شان قرین رحمت الهی. 

اینجانب، فرارسیدن ۱۲ فروردین، روز جمهوری اسلامی، را گرامی داشته و روز تثبیت انقلاب و استقرار نظام جمهوری اسلامی ایران را محضر مقام معظم رهبری، خانواده‌های گرانقدر و عظیم الشأن شهدا، جانبازان و ایثارگران، ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی علی الخصوص مردم عزیز استان خراسان رضوی تبریک عرض نموده؛ در سالی که حکیمانه از سوی رهبر معظم انقلاب «سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها» نام گرفته، از خدای اول و آخر، تحقق منویات معظم له و دوام انقلاب اسلامی در سایه عنایات حضرت بقیة الله الاعظم روحی و ارواحنا له الفداء و خورشید تابان خطه ایران زمین علی بن موسی الرضا علیه السلام را مسئلت می نمایم. 

محمدصادق معتمدیان - استاندار خراسان رضوی

انقلاب ایران اسلامی جمهوری اسلامی خراسان رضوی نظام جمهوری اسلامی ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر