کد خبر: 1057116 A

بیدخوری خبر داد:

معاون گردشگری اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی از اسکان ۴۴۷ هزار و ۹۰۹ مسافر نوروزی در مراکز اقامتی استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، یوسف بیدخوری با اعلام این خبر افزود: این تعداد مسافر از ۲۵ اسفندماه ۱۳۹۹ تا ۱۰ فروردین‌ماه ۱۴۰۰ در سفر به استان خراسان رضوی در مراکز اقامتی اقامت داشته‌اند.

وی ادامه داد: تعداد ۱۷۷ هزار و ۹۸۶ نفر معادل حدود ۳۹ درصد در هتل‌ها، تعداد ۹۷ هزار و ‌۶۷۶ نفر معادل ۲۱ درصد در هتل‌آپارتمان‌ها، تعداد ۱۱۰ هزار و ۷۴۲ نفر معادل ۲۴ درصد در مهمان‌پذیرها، تعداد ۹ هزار و ۳۹۱ نفر معادل ۲ درصد در اقامتگاه‌های بوم گردی، تعداد ۲۷۰ نفر معادل ۶ دهم درصد در مجتمع‌های گردشگری و تعداد ۵۱ هزار و ۸۴۴  نفر معادل ۱۱ درصد در خانه‌مسافرهای رسمی استان اقامت داشته‌اند.

معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی با بیان اینکه پروتکل‌های بهداشتی به صورت کامل در مراکز اقامتی و تاسیسات گردشگری استان رعایت می‌شود، تصریح کرد: در راستای رعایت حقوق مسافر و پروتکل‌های بهداشتی تعداد ۳ هزار و ۱۱ بازدید نظارتی از مراکز اقامتی، رستوران‌ها و مراکز پذیرایی و بین‌راهی، دفاتر خدمات‌ مسافرتی و مراکز اقامتی موقت شامل کمپ‌ها، مهمان‌سراها، خانه‌مسافر و ... انجام شده است.

خراسان رضوی گردشگری گردشگری استان گردشگری و صنایع دستی مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر