کد خبر: 1057087 A

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اعلام کرد:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از بستری 42 نفر بیمار جدید مبتلا به کرونا و عدم گزارش یک مورد فوتی طی شبانه روز گذشته در استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، شهرام حبیب‌زاده در تشریح آخرین وضعیت کرونا در استان اردبیل عنوان کرد: در شبانه روز گذشته 42 نفر به دلیل ابتلا به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان بستری شده‌اند.

وی از ترخیص 30 نفر با بهبودی نسبی خبر داد و گفت: براساس‌ آخرین وضعیت اعلام شده توسط وزارت بهداشت، هم اکنون شهرهای اردبیل، پارس آباد، مشگین‌شهر، خلخال، سرعین، بیله سوار و نیر در وضعیت زرد و شهرهای نمین، گرمی، کوثر و اصلاندوز در وضعیت آبی قرار دارند.

رئیس‌دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با بیان اینکه تاکنون 21 نفر در استان اردبیل به کرونای انگلیسی مبتلا شده‌اند، اذعان کرد: در حال حاضر تعداد 198 نفر در بیمارستان‌های استان بستری هستند و 50 نفر نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند و متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته یک مورد فوتی با تشخیص کرونا در استان گزارش شده است.

وی در تشریح آمار مبتلایان به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته به تفکیک شهرستان‌ها عنوان کرد: از 42 مورد بستری ناشی از ابتلا به کرونا در استان، 26 نفر از اردبیل، 4 نفر پارس آباد، یک نفر مشگین شهر، 3 نفر گرمی، یک نفر بیله سوار و 7 نفر از خلخال گزارش شده است.

کرونا کووید 19 کووید19 شهرام حبیب زاده علوم پزشکی اردبیل وضعیت کرونایی کرونای انگلیسی اردبیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر