کد خبر: 1057073 A

معاون سیاسی – امنیتی استاندار زنجان خبرداد:

معاون سیاسی – امنیتی استاندار زنجان گفت: از 16 فروردین ماه ثبت‌نام داوطلبان شوراهای اسلامی روستا در استان زنجان آغاز می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، خدا بخش مرادی نافچی معاون سیاسی – امنیتی استاندار زنجان، با اعلام این خبر، گفت: ثبت‌نام داوطلبان شوراهای اسلامی روستا از 16 فروردین ماه امسال آغاز می‌شود و داوطلبان باید در زمان مقرر نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

معاون سیاسی – امنیتی استاندار زنجان، گفت: مهلت ثبت‌نام داوطلبان در شوراهای اسلامی روستا به مدت هفت روزه بوده و این زمان تمدید نمی‌شود.

وی یادآور شد: دعوت می‌کنیم افرادی که دارای توان و بضاعتی برای عضویت در شوراهای اسلامی روستاها هستند، در این دوره انتخابات شرکت کنند.

معاون سیاسی – امنیتی استاندار زنجان ادامه داد: ثبت‌نام داوطلبان شوراهای اسلامی روستا از 16 فروردین با همان فرآیند برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی شهر انجام می‌شود.

مرادی نافچی ادامه داد: داوطلبان این دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستا می‌توانند از طریق تلفن همراه، رایانه،مراجعه به دفاتر پیشخوان و بخشداری‌ها ثبت‌نام خود را انجام دهند.

وی تصریح کرد: ضروری است داوطلبان به هنگام مراجعه به دفاتر پیشخوان یا بخشداری مدارک لازم را به همراه داشته و ثبت‌نام را به روزهای آخر موکول نکنند.

این مسئول امنیتی در استان ، با بیان اینکه اجرای مر قانون در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری وظیفه برگزار کنندگان انتخابات است، افزود: از داوطلبان درخواست داریم به موارد قانونی از زمان ثبت‌نام تا برگزاری انتخابات توجه کنند.

معاون سیاسی – امنیتی استاندار زنجان /نافچی/ انتخابات 1400
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر