کد خبر: 1057039 A

سخنگوی ناجا مطرح کرد:

سخنگوی ناجا گفت: به علت روند صعودی ابتلا به بیماری کرونا، شهروندان از هرگونه تجمع و دورهمی در بوستان‌ها و فضای سبز در روز طبیعت اجتناب کنند.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار مهدی حاجیان افزود: به علت روند صعودی ابتلا به بیماری کرونا در تمامی شهر‌های کشور، برابر تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا، شهروندان باید از هرگونه دورهمی و تجمع در بوستان‌ها و فضای سبز در روز طبیعت همچون سال گذشته اجتناب کنند.

وی ضمن قدردانی از همراهی و همدلی مردم در این مدت زمانی عنوان کرد: توصیه ما به تمامی شهروندان عزیز این است که برای ریشه کنی این ویروس و کاستن زحمات کادر درمانی تا حد امکان از منازل خود خارج نشوند و همچنان ضمن پرهیز از حضور در اماکن شلوغ، تمامی توصیه‌های بهداشتی را رعایت کنند.

سخنگوی ناجا با تاکید بر پرهیز از هرگونه عادی انگاری درباره ویروس کرونا گفت: بر اساس مصوبات مدیریت هوشمند کرونایی، مردم بایستی از حضور در پارک‌ها و فضای سبز عمومی شهر‌ها پرهیز کنند، از سویی نظارت و کنترل لازم توسط مراجع مربوطه در این باره انجام خواهد شد.

سردار حاجیان با بیان اینکه کارکنان نیروی انتظامی از هرگونه خدمت رسانی به مردم دریغ نخواهند کرد، تاکید کرد: نیروی انتظامی نیز از تمام شهروندان خواسته است که خدمتگزاران خود را در اجرای مصوبات ملی ستاد مقابله با کرونا بیش از پیش همراهی کنند؛ ضمن اینکه نیروی انتظامی هم از ورود مردم به تفرجگاه ها، پارک‌ها و فضای سبز عمومی شهر‌ها جلوگیری خواهد کرد.

ابتلا به بیماری خدمت رسانی به مردم طبیعت فضای سبز نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر