کد خبر: 1056770 A

استاندار قزوین مطرح کرد؛

استاندار قزوین گفت: یکی از عواملی که باید به عنوان یک اولویت اساسی مورد توجه جدی مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی مربوطه قرار بگیرد ظرفیت سازی برای تولید در کنار مانع زدایی در این حوزه است.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، هدایت‌اللَه جمالی پور در نشست کارگروه تنظیم بازار کالاهای اساسی استان قزوین  با اعلام این خبر گفت: در اهمیت تولید باید به این موضوع اشاره کنیم که به امنیت ملی ما گره خورده و یک موضوع بسیار حیاتی و اساسی است.

استاندار قزوین خاطرنشان کرد: ظرفیت‌ سازی برای تولید از مهمترین عواملی است که می تواند در پیشرفت کشور موثر باشد و لازم است از همین ابتدای سال تلاش بیشتری را پیش بگیریم تا امور اقتصادی به درستی تدبیر شود و با مدیریت معقول بتوانیم در تحقق شعار سال گام‌های بلندی برداریم.

جمالی پور ادامه داد: بیماری کرونا در ساختار اقتصادی کشورهای پیشرفته اختلال ایجاد کرد اما در کشور ما مدیریت جهادی مسئولان و ایثارگری تولیدکنندگان شرایط مناسبی را در کشور ایجاد کرد.

وی تاکید کرد: دست اندرکاران تنظیم بازار استان برای اینکه مردم به این باور برسند که خدمتگزاران آنها دغدغه کنترل بازار را دارند،با جدیت بیشتری برفضای بازار نظارت می کنند.

استاندار قزوین در ادامه با قدردانی از اصحاب رسانه بابت همراهی و کمک به دستگاه ها در زمینه کنترل بازار، گفت: در سال گذشته رسانه ها،صداوسیما ،خبرگزاران عزیز و حتی منتقدان دولت در استان همراهی خوبی با ستاد تنظیم بازار داشتند.

 

 

تنظیم بازار دستگاه های اجرایی رسانه کالاهای اساسی ساختار اقتصادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر