کد خبر: 1056635 A

رئیس کمیته ورزش های الکترونیک استان اصفهان خبر داد:

رئیس کمیته ورزش های الکترونیک استان اصفهان گفت: رتبه اصفهان در طرح نشاط ملی در بین ۳۱ استان، بیست و نهم است و اصلا جایگاه مناسبی ندارد.

به گزارش ایلنا از اصفهان، محمد مهدی کاظمی اظهار داشت: در آمار ارائه شده جایگاه استان اصفهان در طرح نشاط ملی نامطلوب است و کمیته بازی‌های الکترونیک استان تلاش می‌کند با همکاری اعضای جدید کمیته، رتبه اصفهان را ارتقا بخشد.

وی یادآور شد: بعد از چند سال رخوت و سکون در کمیته ورزش های الکترونیک استان، تیم قبلی بر سر کار آمده و با برنامه ریزی جامع و هدفمند به دنبال کسب افتخارات گذشته است.

رئیس کمیته ورزش های الکترونیک استان اصفهان خاطرنشان کرد: یکی از برنامه های ما ترغیب شهروندان برای شرکت در مسابقات نشاط ملی است. هم استانی‌های عزیز  می‌توانند وارد سایت eligo.ir شوند و در این مسابقه بزرگ با جوایز میلیونی شرکت کنند.

وی ادامه داد: ثبت نام در این مسابقه محدودیت سن و جنسیت ندارد و از کودک ۳ ساله تا فرد مسن ۸۰ ساله می تواند ثبت نام کند. مسابقه به صورت مجازی و ارسال کلیپ انجام می شود.

کاظمی اضافه کرد: کافی است شرکت کنندگان حین بازی با کنسول، کینکت و بازی های الکترونیکی از خودشان فیلم گرفته و به سایت اعلام شده ارسال نمایند؛ بعد از قرعه کشی، به نفرات برتر ۲۲۲ میلیون تومان جایزه داده می شود.

استان های کرمانشاه، خراسان جنوبی و یزد در رتبه های اول تا سوم طرح ملی نشاط قرار دارند.

استان اصفهان اصفهان الکترونیک جنسیت خراسان جنوبی کمیته ورزش های الکترونیک استان اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر