کد خبر: 1056346 A

کلانتری در بازدید از محلات شهر سی‌سخت:

استاندار کهگیلویه و بویراحمد همزمان با میلاد منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود (عج) با حضور در شهر سی سخت علاوه بر دیدار چهره به چهره با مردم آسیب دیده و تبریک عید و اعیاد شعبانیه، از روند بازسازی ها و ساخت و سازها بازدید کرد.

به گزارش ایلنا از یاسوج، حسین کلانتری در این بازدید دو ساعته پای درد دل مردم نشست و رودرو پاسخگوی مطالبات و نیازمندی های اهالی شهر سی سخت شد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد، بهسازی و مقاوم سازی منازل مسکونی، استحکام و کیفیت بالای مصالح به کار رفته را از اولویت های مهم و اساسی خواند و افزود: بر اساس دستور و تاکید ریاست جمهوری و پیگیری های مکرر مسئولان ملی، با تمام توان پیگیر مشکلات شهر زلزله زده سی‌سخت و روستاهای اطراف هستیم و در تلاشیم که بازسازی و نوسازی شهر سی سخت به سرعت پایان یابد و کام مردم این شهر شیرین شود.

کلانتری، تسریع در روند بازسازی‌ها و سرعت بخشی به کارها و ساخت و سازها را خواستار شد و گفت: همه دستگاه‌های خدمات رسان ، زیربنایی و متولیان ساخت و ساز در این شهر باید با تمام توان و قدرت پای کار باشند.

وی به مردم این شهر اطمینان داد که آرامش و آسایش خانواده‌های سی‌سختی از دغدغه‌های اصلی و مهم است و لحظه به لحظه چه به صورت حضوری و سرزده در شهر و چه پیگیری‌های تلفنی و جلسات و دیدارهای مهم در تهران پیگیر مطالبات و نیازمندی های این مردم است و از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: با همت و تلاش و همکاری و مساعدت مردم با فرهنگ شهر سی سخت و حمایت جدی مسئولان ملی و استانی و همه دستگاهها در آینده ای نه چندان دور شاهد  بازسازی و مقاوم سازی شهر سی سخت خواهیم بود و سی سخت را زیباتر و با صلابت تر از قبل تحویل خواهیم داد.

در این بازدید چند ساعته برخی خانواده‌ها از تلاش‌های شبانه روزی و جدیت و پیگیری های ویژه استاندار و حضور مستمر وی در شهر سی سخت قدردانی کردند.

به گزارش ایلنا، سه هزار واحد مسکونی در زلزله پنج و شش دهم ریشتری ۲۹ بهمن ماه ۱۳۹۹ تخریب شد.

کلانتری سی سخت زلزله زده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر