کد خبر: 1056344 A

در گفت وگو با ایلنا مطرح شد:

کاندیدای انتخاباتی میاندوره ای مجلس یازدهم گچساران و باشت گفت: افتخار دارم تابع نظام و فرزند نظام هستم؛ نظام برای ما هزینه کرده است، ما هم وظیفه داریم برای نظامی که متعلق به خودمان می دانیم خدمت کنیم و ثبت نام من در انتخابات مجلس در همین راستا بوده است.

ساسان تاج‌گردون به خبرنگار ایلنا در دوگنبدان گفت: همه ما مکلف هستیم به قانون توجه کنیم، ما تابع دستگاه‌های عالی نظارتی هستیم، بنده سرباز نظام هستم و علاقمند به توسعه منطقه و هر چه دوستان ناظر و مسئول تعیین کنند ما مُکلف به فرمان بردن و تایید هستیم.

معاون سابق وزیر میراث فرهنگی گفت: اعتقاد دارم دوستان در حوزه نظارتی خیلی بادقت کار می‌کنند و رفتارهای سیاسی و مباحثی که برخی عزیزان مطرح می کنند در ذهن آنها وجود ندارد بلکه آنچه که ملاک عمل است رفتار همراه با چارچوب نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

تاج گردون گفت: آنچه اعتقاد داریم بحث سلامت اقتصادی و مبارزه با فساد بعنوان یکی از ارکان مهم است و بطور حتم ما تابع نظام هستیم و تمکین می کنیم.

وی در پاسخ به سئوال پیش‌بینی افق انتخاباتی پیش رو گفت: بدون شک بنده بدون پیش بینی وارد این مسیر نمی شدم. مسیر مشخص است و هر کاندیدای محترمی هم بنظر من، اعتقاداتی دارد.

رئیس سابق برنامه و بودجه استان فارس افزود: بنده به نوبه خودم اعلام می‌کنم توفیق خدمت برای بنده مهیا است و اعتقاد دارم مردم در شهرستان‌های گچساران و باشت و منطقه، خیلی خوب متوجه رفتارهای انتخاباتی شده اند و بهترین گزینه را انتخاب خواهند کرد.

تاج گردون گفت: شک نکنید ما در جامعه ای بزرگ شدیم و آموخته فرهنگ و ادبی هستیم که در هر شرایطی تمکین کنیم و خدمتگزار هر انسان با هر دیدگاهی هستیم و اگر انتخاب نشوم هم به مُنتخب مردم احترام خواهم گذاشت.

وی افزود: بعنوان یک شهروند می‌گویم، مردم خوبی داریم و از مردم می‌خواهم نگاه‌شان فارغ از هرگونه دیدگاه سیاسی قومی و قبیله ای باشد و با اندیشه توسعه ای استوار ، مطالبات‌شان را پیگیری کنند.

تاج گردون انتخابات میان دوره ای گچساران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر