کد خبر: 1056308 A

مدیرکل میراث فرهنگی گیلان خبر داد:

مدیر کل میراث فرهنگی گیلان با تأکید بر نظارت دقیق بر عملکرد مراکز اقامتی و تاسیسات گردشگری استان در ایام نوروز، گفت: بیش از ۲۸۰۰ مورد بازدید از تاسیسات گردشگری گیلان انجام شده است.

به گزارش ایلنا از رشت، مسعود حلاج‌پور با اشاره به اینکه نظارت بر عملکرد مراکز اقامتی و تأسیسات گردشگری استان گیلان در ایام نوروز با دقت بیشتری انجام می‌شود، اظهار کرد: چهار اکیپ نظارتی در سراسر استان نسبت به این کار اقدام می‌کنند.

وی با بیان اینکه از ابتدای ورود مسافران به استان گیلان تاکنون بیش از دو هزار و ۸۳۶ مورد بازدید از تأسیسات گردشگری گیلان انجام شده است، گفت: بازدیدهای میدانی به صورت مستمر از نحوه خدمات رسانی و رعایت دستور العمل های بهداشتی از مراکز اقامتی، تفریحی و گردشگری استان انجام می‌شود.

مدیرکل میراث فرهنگی گیلان با تأکید بر برخورد قاطع با واحدهایی که دستور العمل های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند، افزود: مسافران و شهروندان در صورت مشاهده هرگونه موردی می‌توانند موضوع را به اطلاع اکیپ‌های نظارتی برسانند.

وی با اشاره به نارنجی شدن شهرستان رودسر، اضافه کرد: مسافران نوروزی با کوتاه کردن زمان سفر و برنامه‌ریزی جهت بازگشت، تمامی پروتکل‌های اعلام شده را در هنگام سفر رعایت کرد و از سکونت در واحدهای اقامتی غیرمجاز در مدت اقامت در استان گیلان جدا پرهیز کنند.

حلاج پور ادامه داد: از ابتدای آغاز سفرهای نوروزی بیش از سه میلیون و ۳۹۷ هزار مسافر وارد استان و از آن خارج شده اند.

استان گیلان ایام نوروز سفرهای نوروزی گردشگری گردشگری استان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر