کد خبر: 1056109 A

رئیس علوم پزشکی اردبیل اعلام کرد:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از بستری 32 نفر بیمار جدید مبتلا به کرونا و گزارش 2 مورد فوتی طی شبانه روز گذشته در استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، شهرام حبیب‌زاده در تشریح آخرین وضعیت کرونا در استان اردبیل عنوان کرد: در شبانه روز گذشته 32 نفر به دلیل ابتلا به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان بستری شده‌اند.

وی از ترخیص 28 نفر با بهبودی نسبی خبر داد و گفت: بر اساس‌ آخرین وضعیت اعلام شده توسط وزارت بهداشت، هم اکنون شهرهای اردبیل، پارس‌آباد، مشگین‌شهر و خلخال در وضعیت زرد و شهرهای بیله‌سوار، سرعین، نمین، نیر، گرمی، کوثر و اصلاندوز در وضعیت آبی قرار دارند.

آمار کرونا اردبیل

رئیس‌دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با بیان اینکه تاکنون 20 نفر در استان اردبیل به کرونای انگلیسی مبتلا شده‌اند، اذعان کرد: در حال حاضر تعداد 182 نفر در بیمارستان‌های استان بستری هستند و 45 نفر نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند و متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته 2 مورد فوتی با تشخیص کرونا در استان ثبت شده است.

وی در تشریح آمار مبتلایان به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته به تفکیک شهرستان‌ها عنوان کرد: از 32 مورد بستری ناشی از ابتلا به کرونا در استان، 24 نفر از اردبیل، 5 نفر پارس آباد، 2 نفر مشگین شهر و یک نفر از خلخال گزارش شده است.

علوم پزشکی کرونا اردبیل کووید 19 کووید19 بستری بیماران کرونا شهرام حبیب زاده علوم پزشکی اردبیل کرونای انگلیسی شناسایی و بستری بیماران کرونایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر