کد خبر: 1055970 A

هشدار فرماندار اردستان به مسافران؛

فرماندار اردستان گفت: با توجه به رنگ‌بندی جدید، پلاک های شهرهای نارنجی و قرمز از جمله تهران و کرج فقط ۷۲ ساعت فرصت دارند اردستان را ترک کنند.

به‌گزارش ایلنا از اردستان، حمید رضا تاملی اظهار کرد: کلیه خودروهایی که با پلاک‌های تهران و سایر استان‌هایی که وضعیت نارنجی و قرمز دارند ظرف مدت 72 ساعت فرصت دارند شهرستان اردستان را ترک کنند، در غیر این صورت مراجع انتظامی موظف به اعمال جریمه های سنگین و برخورد هستند.

‌وی افزود: بیش از 70 درصد از بیماران شناسایی شده ویروس کرونا افراد مهمان و غیرساکن شهرستان هستند و افزایش بی رویه ترددها و مسافران نوروزی در شهرستان اردستان باعث تشدید بیماری کووید19 شده است.

تاملی تصریح کرد: شرایط تشدید ویروس و به خصوص شیوع نوع جدید کرونای جهش یافته موسوم به کرونای انگلیسی در شهرستان اردستان دور از ذهن نیست.

فرماندار اردستان با بیان اینکه زنگ خطر افزایش موارد شناسایی بیماران کرونایی بار دیگر در شهرستان اردستان به صدا درآمده است، تاکید کرد: خواهشمندیم همه کسانی که در یک هفته گذشته به شهرستان اردستان سفر کرده‌اند هرچه سریع تر نسبت به بازگشت به شهرهای مبدا اقدام و افرادی که قصد سفر به شهرستان را دارند حتما نسبت به تصمیم خود تجدید نظر کنند.

خودرو ذهن فرماندار مسافران نوروزی ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر