کد خبر: 1055588 A

فرماندار قزوین خبر داد:

فرماندار شهرستان قزوین از ممنوعیت ورود خودروها با پلاک غیر بومی به بخش‌های الموت غربی و شرقی به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در این منطقه خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، محمد شفیعی روز جمعه با اعلام این خبر افزود: با توجه به ورود بیش از حد مسافران نوروزی به بخش های الموت غربی و شرقی و لزوم جلوگیری از انتشار ویروس کرونا در بین ساکنان و مسافران مستقر در این منطقه مقرر شد از صبح امروز کلیه مسیرهای منتهی به الموت غربی و شرقی مسدود و ورود پلاک های غیر بومی ممنوع شود.

 شفیعی گفت: با رانندگان دارای خودروهایی با پلاک غیر بومی که اصرار بر ورود به بخش های الموت غربی و شرقی داشته باشند به دلیل تمکین نکردن به قوانین و مصوبات ستاد کرونای شهرستان قزوین برخورد قانونی خواهد شد.

وی گفت: طی روزهای گذشته ۲۳ بیمار مبتلا به کرونای جهش یافته در روستای فیشان الموت شرقی شناسایی و اقدامات پیشگیرانه لازم اجرا شده است .

فرماندار اضافه کرد: به دستور جانشین ستاد مقابله و پیشگیری از کرونا در استان قزوین با توجه به افزایش ۲۰ درصدی روند بستری‌های کرونا در استان و شناسایی افراد مبتلا به کرونای جهش یافته در الموت، مسافران باید ظرف دو روز آینده این منطقه را تخلیه و ترک کنند در غیر این صورت با متخلفان برابر قانون برخورد خواهد شد.

استان قزوین فرماندار قانون مسافران نوروزی ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر