کد خبر: 1055261 A

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل به ایلنا خبر داد؛

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل از ممنوعیت تردد خودروها از ساعت 9 شب تا 3 بامداد در تمامی شهرهای استان خبر داد.

سرهنگ سید حجت فتاحی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا عنوان کرد: در راستای قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا، تردد وسایل نقلیه از ساعت 9 شب تا 3 بامداد در تمامی شهرهای استان ممنوع است و با متخلفان برابر قانون برخورد می شود.

وی با اشاره به اینکه جریمه 200 هزار تومانی در انتظار متخلفان است، افزود: لازم است هم استانی ها برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا به توصیه های پلیس توجه کنند و در ساعات اعلام شده از تردد در جاده ها و خیابان ها خودداری نمایند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان در خصوص حضور مسافران نوروزی در استان نیز بیان کرد: با توجه به اینکه اردبیل در وضعیت زرد کرونایی قرار دارد و شاهد حضور مسافران در شهرهای مختلف در استان هستیم، لازم به ذکر است که این وضعیت شکننده است و توصیه می شود به جز موارد ضروری، برای جلوگیری از ورود استان به وضعیت قرمز، از سفر به استان اردبیل پرهیز شود.

سرهنگ فتاحی با تاکید اینکه برخورد با تخلفات حادثه ساز خط قرمز پلیس است، گفت: با توجه به اینکه مردم خواستار مقابله پلیس با رفتارهای حادثه ساز برخی از رانندگان هستند لذا در خصوص مقابله با این رانندگان برای جلوگیری از بروز حوادث و تلفات جانی و امنیت خاطر همشهریان، در برخورد با رانندگان خاطی هیچگونه چشم پوشی نداریم.

وی پایبندی رانندگان به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و رعایت سرعت مطمئنه را عاملی مهم در حفظ سلامت رانندگان و سرنشینان و همچنین امنیت شهروندان برشمرد.

خبرنگار: رشید عبدالحسینی

اعمال قانون تردد شبانه ممنوعیت تردد خودروها رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل راهنمایی و رانندگی استان اردبیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر