کد خبر: 1055115 A

استاندار زنجان تاکید کرد :

استاندار زنجان با اشاره به اینکه برنامه راهبردی و عملیاتی لازمه تحقق شعار سال است، گفت: نامگذاری شعار سال به نام تولید نشان می‌دهد که رهبری بر تقویت معیشت و رفاه مردم نگاه جدی دارند.

به گزارش ایلنا از زنجان، فتح اله حقیقی استاندار زنجان، در جلسه ستاد مدیریت بحران در محل استانداری زنجان، اظهار کرد: به دلیل مشکلاتی که پس از شیوع ویروس کرونا برای مردم پیش آمده کشاورزان باید در زمینه آفات کشاورزی مشکلی نداشته باشند.

حقیقی، بر ضرورت مقابله با آفات کشاورزی و سن گندم در استان تاکید کرد و گفت: مبارزه با سن گندم بایستی با مدیریت و برنامه ریزی جهاد کشاورزی انجام شود.

وی با یادآوری اینکه برای مقابله با حوادث و آفات کشاورزی به مدیریت نیاز داریم، ادامه داد: شعار سال تنها معطوف به تولید نیست و آموزش‌های عملیاتی و کاربردی نیز باید مورد توجه باشد.

حقیقی با بیان اینکه در راستای تحقق شعار سال باید راهبردی و عملیاتی وارد عرصه شد، افزود: نامگذاری شعار سال به نام تولید نشان می‌دهد که رهبری بر تقویت معیشت و رفاه مردم بسیار نگاه جدی دارند.

به گفته استاندار زنجان دستگاه‌های امدادی و خدمات‌رسان برای مقابله با حوادث احتمالی ناشی از بارش‌ها و وزش باد شدید در استان نیز مدیریت داشته باشند.

استاندار زنجان خاطر نشان کرد: آفت ملخ در شهرستان طارم بسیار وحشتناک است و باید مقابله و مبارزه با سن گندم به جد انجام شود.

برنامه راهبردی و عملیاتی لازمه تحقق شعار سال است/استاندار زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر