کد خبر: 1054823 A

معاون گردشگری استان:

معاون گردشگری و سرمایه‌گذاری استان قزوین از پلمب سه واحد پذیرایی بین راهی استان به علت ارائه خدمات نامناسب ورعایت نکردن شیوه نامه‌های بهداشتی خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، نادر محمدی با اعلام این خبر گفت: دو واحد پذیرایی شامل کافی‌شاپ و رستوران واقع در مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی آزادراه قزوین-رشت و یک رستوران در مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی آزادراه تهران -قزوین تا اطلاع ثانوی پلمب و از ادامه فعالیت آن‌ها جلوگیری شد.

معاون گردشگری و سرمایه‌گذاری استان قزوین افزود: به گزارش بازرسان نصب نکردن نرخ‌نامه مصوب و رعایت نکردن دستورالعمل‌های بهداشتی شامل نگهداری مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته، استفاده نکردن از پوشش ماسک و لباس فرم مناسب توسط کارکنان و نیز استفاده نکردن از پک‌های ادویه و غذایی یک بار مصرف برای ارائه سرویس از جمله تخلفات مشاهده شده در این واحد‌ها به شمار می‌رود.

وی تصریح کرد: بازدید‌های مشترک اعضای کمیته نظارت بر تاسیسات گردشگری استان متشکل از بازرسان اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، تعزیرات حکومتی، بهداشت، دامپزشکی، صمت، راهداری و پلیس اماکن به طور مستمر و با جدیت در انجام است و با موارد تخلف در واحد‌ها بدون چشم‌پوشی و برابر با قانون برخورد خواهد شد.

محمدی یادآور شد: گردشگران و هم‌استانی‌ها می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف در واحد‌های گردشگری از طریق تماس با تلفن گویای ۰۲۸۳۳۶۸۵۰۲۴ شکایات خود را ثبت کنند.

 

استان قزوین سرمایه گذاری گردشگری گردشگری استان ماسک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر