کد خبر: 1054668 A

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از دستگیری فردی خبر داد که چندی پیش در مراسم عروسی و به بهانه زخم زبان شنیدن از جوانی 35 ساله وی را مقابل منزلش به ضرب گلوله به قتل رسانده بود.

به گزارش خبرنگارایلنا از کرمانشاه ، سرهنگ "محمدرضا آمویی" اظهار داشت: پس از وقوع یک مورد قتل در شهر کرمانشاه رسیدگی به موضوع در دستور کار کاراگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت. 

وی ادامه داد: کاراگاهان با انجام تحقیقات گسترده موفق به شناسایی مخفیگاه قاتل فراری ۳۸ ساله در یکی از نقاط حاشیه ای کرمانشاه شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر کردند. 

سرهنگ آمویی تصریح کرد: متهم دستگیر شده در بازجویی ها به ارتکاب قتل اعتراف و عنوان کرد چندی پیش با مقتول در یک مراسم عروسی درگیری لفظی پیدا کرده و از او زخم زبان شنیده است. 

معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه خاطرنشان کرد: فرد قاتل در ادامه اعترافات خود عنوان کرد پس از ترک عروسی و از آنجایی که کینه مقتول را به دل گرفته بودم با مراجعه به منزل و برداشتن یک قبضه سلاح کلاشینکف به نزدیکی منزل این شخص رفتم و او را به رگبار بسته و متواری شدم. 

وی همچنین از کشف اسلحه قاتل خبر داد و گفت: پس از معرفی قاتل دستگیر شده به مرجع قضائی و صدور حکم بازداشت، این شخص برای تکمیل تحقیقات در اختیار پلیس آگاهی قرار دارد. 

سرهنگ آمویی در پایان و با ابراز تاسف از وقوع این حادثه و لزوم  کنترل خشم های آنی، گفت: مطمئنا افزایش سعه صدر و قدرت تحمل می تواند از وقوع بسیاری حوادث ناگوار این‌چنینی جلوگیری کند.

 

قتل دستگیری استان کرمانشاه زخم زبان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر