کد خبر: 1054633 A

رئیس پلیس راه استان خبر داد:

رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: برخورد ۲ دستگاه خودروی سواری در جاده روستاهای رشتقون به کورانه در قزوین سه تن را به کام مرگ کشاند.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از قزوین، سرهنگ فرهاد ذاکری‌منش با اعلام این خبر گفت: بر اساس تماس تلفنی شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر تصادف ۲ دستگاه خودروی سواری در مسیر روستاهای رشتقون - کورانه از توابع شهرستان قزوین، عوامل انتظامی در اسرع وقت به محل حادثه اعزام شدند.

وی اضافه کرد: با مراجعه ماموران در محل حادثه مشخص شد که ۲ دستگاه خودروی ۲۰۶ و سمند با یکدیگر برخورد کرده که بر اثر این حادثه یکی از سرنشینان خودروی ۲۰۶ و ۲ سرنشین سمند در دم فوت کرده‌اند.

سرهنگ ذاکری منش با بیان اینکه علت حادثه در دست بررسی است، اظهار داشت: جاده کورانه به رشتقون دوطرفه بوده و به نظر می‌رسد خودروی سمند که قصد دور زدن داشته، بدون رعایت اصول راهنمایی و رانندگی مسیر جاده مقابل را مسدود کرده است.

این مسئول انتظامی ادامه داد: در جاده‌های دوطرفه بارها اعلام شده که خودروها قبل از دور زدن باید ابتدا به منتهی الیه سمت راست رفته و پس از زدن راهنما و نگاه به جلو و عقب به آهستگی اقدام به دور زدن کنند.

پلیس راه استان تصادف جاده شهروند مرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر