کد خبر: 1054446 A

معاون گردشگری استان بوشهر مطرح کرد:

معاون گردشگری و سرمایه‌گذاری استان بوشهر گفت: از ۲۹ اسفند سال گذشته تا اول فروردین سال جاری ۶۲۰ گردشگر و مسافر از واحد‌های اقامتی مجاز استان استفاده کرده‌اند.

به‌گزارش خبرگزاری ایلنا از بوشهر، سکینه سالاری امروز یکشنبه یک فروردین ١٤٠٠ گفت: بر اساس آمار گرفته شده از تمامی مراکز اقامتی دارای مجوز از این اداره کل، از تاریخ ۲۹ اسفند سال گذشته تا یک فروردین سال جاری، ۶۲۰ نفر در این واحد‌ها اقامت داشته‌اند.

وی افزود: مراکز اقامتی ما در حال حاضر این ظرفیت را دارند تا در قالب دستورالعمل‌های سفر ایمن و هوشمند پذیرای تورهای برنامه ریزی شده باشند.

معاون گردشگری و سرمایه‌گذاری استان بوشهر با اشاره به جلوگیری از فعالیت تورهای بدون کد اضافه کرد: صرفا تورهایی می‌توانند در قالب سفرهای ایمن و مسئولانه فعالیت کنند که از قبل در سامانه ثبت نام کرده و قابل کنترل و شرایط ارزیابی را داشته باشند.

سالاری در پایان هدف از این فعالیت‌ها را کمک به جلوگیری از شیوع موج بعدی کرونا در استان دانست و خاطرنشان کرد: همه ما می‌دانیم که شرایط کنونی مناسب سفر نبوده ولی تمام تلاش ما این است تا بتوانیم در این روزها، زمینه را برای استفاده علاقمندان و گردشگران فراهم کنیم.

استان بوشهر سرمایه سرمایه گذاری گردشگری برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر