کد خبر: 1054427 A

سردار طاهری خبر داد:

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از درگیری با قاچاقچیان مسلح مواد مخدر و بازداشت ۵ سوداگر مرگ و کشف یک تن و ۱۰ کیلوگرم مواد افیونی خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار احمد طاهری گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان های "میرجاوه " و "خاش" با اشراف اطلاعاتی خود ، اعضای یک باند مسلح و سازمان یافته قاچاق مواد افیونی را که قصد انتقال محموله بزرگ مواد مخدر به مرکز کشور را داشتند، شناسایی کردند.

وی افزود: عصر دیروز تکاوران پلیس، در قالب چند تیم عملیاتی با رصد مناطق صعب العبور بین ۲ شهرستان، این باند مسلح را که با ۳ دستگاه پژو ۴۰۵، در حال جابه جایی محموله مواد مخدر در یکی از محور‌های فرعی بخش " لادیر" شهرستان میرجاوه بودند، رویت کرد.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در این درگیری سوداگران مرگ با رها کردن خودرو‌ها به سمت ارتفاعات اطراف فرار کردند.

این مقام ارشد انتظامی خاطر نشان کرد: در این عملیات  ۵ نفر از سوداگران مرگ دستگیر و ضمن کشف ۲ قبضه سلاح کلاش، ۳ تیغه خشاب و ۷۵ فشنگ جنگی، در بازرسی از خودرو‌های توقیف شده از آنها، یک تن و ۱۰ کیلو و ۱۰۰ گرم مواد افیونی را شامل ۲۲۴ کیلو گرم مرفین، ۳۰۱ کیلو و ۲۰۰ گرم حشیش، ۴۸۱ کیلو و ۷۰۰ گرم تریاک و ۳ کیلو و ۲۰۰ گرم شیشه کشف شد.

سردار طاهری از شهروندان خواست اخبار و اطلاعات خود را در این خصوص با تماس ۱۱۰ در اختیار پلیس بگذارند.

سیستان و بلوچستان فرمانده انتظامی قاچاق مرگ مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر