کد خبر: 1054423 A

مصطفوی مطرح کرد:

مدیر طرح سازمان جهانی osec گفت: این سازمان از مدت ها قبل در زمینه جهش تولید قدم برداشته و با توجه به نامگذاری امسال اقدامات موثری در زمینه مانع‌زدایی برداشته است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد ، سید احسان مصطفوی در این خصوص گفت: سال گذشته که از سوی مقام معظم رهبری به نام جهش تولید نامگذاری شده بود، از حیث توجه به امر تولید بسیار حائز اهمیت بود که ما نیز در راستای این شعار و اهمیت موضوع تولید، گام های بزرگی برداشتیم.

وی ادامه داد: یکی از این اقدامات موثر، افتتاح بزرگترین کارخانه نوآفرینی زنجیره ارزش زعفران توسط ریاست جمهوری در بهمن ماه سال گذشته بود که با افتتاح این کارخانه زمینه تولید و فرآوری محصول طلای سرخ ایران در سال جاری به صورت هدفمند و با برنامه مشخص افزایش خواهد یافت.

مصطفوی گفت: امسال نیز مقام معظم رهبری شعار تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی را برای سال ۱۴۰۰ انتخاب کردند که توجه ایشان به امر مهم تولید را نشان می دهد، سازمان جهانی osec نیز از مدت ها قبل توجه به بحث مانع زدایی را مورد توجه قرار داد.

وی بیان کرد: سازمان جهانی زعفران نیز با اقدامات موثری که برای ارزش این محصول در سطح ملی و بین المللی انجام داده، و در سال جاری پشتیبانی خوبی از کشاورزان و زعفران کاران انجام خواهد داد که این امر نیز در مسیر منویات رهبری است.

مدیر طرح سازمان جهانی osec در پایان گفت: با توجه با نامگذاری امسال، روحیه ما برای تکمیل جهش تولید و توجه بیشتر به مانع زدایی بیشتر شده و از ابتدای سال جاری با قدرت بیشتری در این راستا حرکت خواهیم کرد، و کشاورزان زحمتکش بداند که سال پر برکت و متفاوتی در رشد جایگاه زعفران خواهیم داشت.

رهبر معظم انقلاب ریاست جمهوری زعفران مشهد مقام معظم رهبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر