کد خبر: 1054333 A

مدیرکل راهداری استان خبر داد؛

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: همزمان با آغاز تعطیلات نوروزی تردد در محور‌های مواصلاتی ۱۰۰ درصد افزایش یافته است.

به گزارش ایلنا، کلیم الله وثوقی با بیان اینکه از دیروز ترافیک ورودی به استان 100 در صد افزایش پیدا کرده، افزود: ۸۰ اکیپ راهداری مشغول ارائه خدمات به مسافران و رانندگان در محور‌های مواصلاتی استان هستند.

وی گفت: ۴۲۰ نفر نیروی انسانی در کلیه محورها و راهدارخانه های استان تا ۱۵ فروردین مستقر شده اند.

عضو شورای اداری استان اردبیل تصریح کرد: علاوه بر این به مناسبت تعطیلات نوروزی ۲۰ گشت سبک نیز در جاده‌های استان مشغول ارائه خدمات به هموطنان هستند.

مدیرکل راهداری وحمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل با اشاره به وضعیت زرد و آبی استان از نظر تقسیم بندی کرونا، افزود: از هموطنان درخواست داریم با توجه به شرایط کرونایی از سفرهای غیرضروری خودداری کنند و در صورت لزوم جهت اطلاع از آخرین وضعیت راه ها با سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت اطلاعات راه ها وحمل ونقل جاده ای تماس بگیرید.

وی از انجام نظارت و بازرسی ویژه بر عملکرد شرکت‌های حمل و نقل کالا و مسافر در ایام نوروز خبر داد و خاطرنشان کرد: همه اقدامات لازم و پروتکل‌های بهداشتی به این شرکت ها ابلاغ شده و نظارت خاصی بر اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی نیز انجام می شود.

 

سفرهای نوروزی کرونا تردد راهداری محدودیت راهداری اردبیل کلیم الله وثوقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر