کد خبر: 1054012 A

در آستانه سال 1400صورت گرفت؛

استاندار البرز در آستانه فرا رسیدن نوروز 1400 پیامی صادر کرد.

به گزارش ایلنا از البرز، در پیام نوروزی عزیزاله شهبازی، آمده است: 

هر نوروز، فرا رسیدن بهاران شکوهمند و هنگامه تجلی مواهب الهی بر بستر طیبعت است و "تقویم"، گاه شمار زندگی ما است که "تقدیر" ما را رقم می زند و این سرنوشت با "تحول حال" و تغییر به روزگاری انسانی بدل می شود، حال اینکه عرضه تحول از هموست که همه چیز از او راست آید و تقاضایش از انسان که بسته به همت و تلاش اوست. 

در عرصه های مختلف حکمرانی نیز هر رویش مدبرانه ای از دل سختی ها و موانع، منشا امید می شود و بارقه ای از اعتماد، آرامش و امنیت را همراه دارد از این روی تعامل، هم افزایی، هم پوشانی و وحدت البرز با این هدف شکل گرفت و با نوید توسعه و پیشرفت در شرایط سخت شیوع بیماری عالمگیر کرونا و تحریم های ناجوانمردانه، کام مردم را با رشد در شاخص هایی همچون اقتصادی و عمرانی شیرین کرد.

انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا بعنوان نماد بارز دموکراسی در جمهوری اسلامی با مشخصه مردم سالاری دینی در بهار 1400 بار دیگر بهره گیری از خرد جمعی برای اداره کشور را به رخ جهانیان می کشد و به طور قطع مردم پهنه سرفراز کشورم تحت زعامت رهبری فرزانه با حضوری پرشور در پای صندوق های رای از استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی پشتیبانی می کنند و حامی سرسخت آرمان های خود و خون پاک شهدا خواهند بود.

در این راستا ضمن تقدیر و سپاس از تمامی مردم، مسئولان و همکاران صدیق و سختکوش و سربازان و مدافعان سلامت که در مواجه با بیماری کرونا جلودار هستند، امید دارم ایزد منان سال جدید را نقطه عطفی در عرصه سلامت مردم قرار خواهد داد و همه نیک می دانیم که بر تارک تاریخ این سرزمین، مجاهدت های شما برای آیندگان نقش می بندد.

لذا ضمن تبریک سال جدید، امیدوارم با عنایت پروردگار متعال شرایط پیش رو، بستری برای تدبر بیشتر در عظمت لایتناهی و جهان هستی باشد و با این توشه معنوی، آغاز سال ۱۴۰۰ هجری شمسی را با تلاش و انسجام همگانی، فرصتی برای آبادانی و پیشرفت در سایه امنیت و سلامت فراهم آورد. 

شکرگزار کرامات الهی بوده و خاضعانه از خداوند منان، عزت و عاقبت بخیری را برای هم استانی های عزیز و ملت همیشه سرافراز ایران  اسلامی خواستارم.

پیام نوروزی استاندار البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر