کد خبر: 1053690 A

امروز انجام شد؛

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: همواره با جلب مشارکت و تعامل مسئولان 3 قوه در استان درصدد کسب رضایتمندی مردم و همفکری و همگرایی جهت اتخاذ تدابیر ویژه جهت حل مشکلات معیشتی و افزایش رفاه مردم هستیم.

به گزارش ایلنا از البرز، شهبازی در دیدار نمایندگان مردم البرز در مجلس شورای اسلامی که با هدف بررسی اقدامات و برنامه های تنظیم بازار و رفع مشکلات معیشتی مردم روز پنجشنبه برگزار شد، افزود: در روزهای پایانی سال به تبع، با افزایش تقاضا بویژه در کالاهای اساسی مواجه هستیم.

وی ادامه داد: بر این اساس تنظیم بازار را با اهتمام ویژه ای در دستور کار قرار دادیم و با رایزنی های صورت گرفته در سطح ملی، هماهنگی های لازم برای تزریق کالا بویژه مرغ به بازار، اکنون شاهد کاهش صف های تقاضای مردمی هستیم.

شهبازی گفت: هیچ گونه کمبودی در خصوص کالاهای اساسی و مایحتاج شب عید مردم البرز نداریم و حتی با افزایش تقاضا نیز نقصی در تامین نیست.

وی افزود: از ابتدا نیز سیستم توزیع دچار مشکل بود و به همین علت با دیر رسیدن کالا برای عرضه و عدم تناسب در پخش، صف های طولانی در مراکز مختلف مشاهده می شد.

استاندار البرز گفت: جای خرسندی دارد که نمایندگان مردم البرز در مجلس شورای اسلامی همراهی بسیار خوبی با سیستم اجرا دارند و در راه توسعه همه جانبه استان یار و یاور هستند و این بستری که در سایه وحدت و انسجام مهیا شده زمینه ساز پیشرفت و آبادانی است.

 

استاندار البرز نمایندگان مجلس معیشت اقتصادی مردم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر