کد خبر: 1053665 A

شهردار:

شهردار اصفهان گفت: شهرداری اصفهان به خاطر شرایط کرونایی متحمل بیش از هزار میلیارد تومان ضرر شد.

به گزارش ایلنا از اصفهان، قدرت‌الله نوروزی در جمع مدیران مناطق، سازمان‌ها، شرکت های وابسته شهرداری، معاونان شهرداری و مدیران کل اظهارداشت: هم اکنون بسیاری از اصفهانی ها در نقاط مختلف جهان به ویژه شهرهای خواهرخوانده از طریق فضای مجای با اصفهان ارتباط برقرار کرده و در طرح شهروند دیپلمات تجربیات خود را با ما به اشتراک می گذارند.

وی ادامه داد: امروز 13 سفیر جمهوری اسلامی در 13 شهر خواهرخوانده اصفهان، ارتباط با اصفهان را یکی از دستورکارهای خود می دانند و حتی در این شرایط کرونا با بسیاری از آنها ارتباط برقرار کرده ایم.

وی با اشاره به اینکه شهرداری اصفهان در کشور به عنوان نهادی پیشرو و توانمند شناخته شده است، اظهار کرد: در شرایط سخت اقتصادی و کرونا شهرداری می توانست بسیاری از کارها را اجرایی نکند اما در همین شرایط همه اقدامات ادامه پیدا کرد و این در حالی بود که شهرداری اصفهان به خاطر شرایط کرونایی متحمل بیش از هزار میلیارد تومان ضرر شد.

شهردار اصفهان بیان کرد: در زمان تصویب بودجه 7100 میلیارد تومانی شهرداری در سال 99 دغدغه های زیادی برای تحقق آن وجود داشت اما اکنون می توان گفت ضمن تحقق حدود 90 درصدی بودجه سیر فروش تراکم در شهر نزولی بوده و بین 30 تا 40 درصد کاهش را در تراکم تجربه کرده ایم و این یعنی انضباط در ساخت و سازها رخ داده است.

نوروزی با اشاره به دریافت تقدیرنامه و نشان 4 ستاره در تعالی سازمانی از سوی شهرداری اصفهان تصریح کرد: این یعنی که هربخش کار خود را به خوبی انجام داده است.

وی با اشاره به افزایش رشد تجهیزات در این دوره مدیریت شهری اظهار کرد: مثلا در بخش تجهیزات آتش نشانی میزان تجهیزات خریداری شده در این بخش طی سه سال اخیر به اندازه کل 15 سال اخیر بوده است.

*تحقق بودجه ها و اجرای پروژه های شهرداری طبق برنامه ریزی پیش رفت

در ادامه این مراسم، علیرضا نصر اصفهانی، رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به اینکه مدیریت شهری اصفهان ضمن فراز و نشیب های زیاد سال جاری توانست کارها را به خوبی پیش ببرد، اظهار کرد: در زمینه استحصال بودجه و اجرای پروژه های عمرانی آنچه مدنظر مدیریت شهری و طبق برنامه مشخص شده بود، پیش رفت.

وی ادامه داد: در سه دوره شورای اسلامی شهر اصفهان حضور داشته ام اما ضمن ارج نهادن به تلاش های مدیران گذشته، با سربلندی اعلام می کنم آنچه در این دوره با وجود همه فراز و نشیب ها رخ داد، کارنامه قابل قبولی را رقم زده و در هر مناظره ای عملکرد مدیریت شهری قابل دفاع است.

نصر با اشاره به افتتاح پروژه سالن گلستان شهدای اصفهان اظهار داشت: این پروژه با اعتبار 130 میلیارد تومانی از سوی شهرداری اصفهان احداث و تکمیل شد و همزمان با خجسته میلاد امام حسین(ع) و روز پاسدار با حضور امام جمعه اصفهان، استاندار اصفهان، شهردار و جمعی دیگر از مدیران شهری و استانی و خانواده محترم شهدا و ایثارگران بهره برداری شد و در اختیار خانواده شهدا قرار گرفت.         

 

 

 

 

 

 

 

اصفهان امام حسین بودجه خانواده شهرداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر