کد خبر: 1053349 A

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از بستری 19 نفر بیمار جدید مبتلا به کرونا و گزارش 3 مورد فوتی طی شبانه روز گذشته در استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، شهرام حبیب‌زاده در تشریح آخرین وضعیت کرونا در استان اردبیل عنوان کرد: در شبانه روز گذشته 19 نفر به دلیل ابتلا به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان بستری شده‌اند.

وی از ترخیص 25 نفر با بهبودی نسبی خبر داد و گفت: بر اساس‌ آخرین وضعیت اعلام شده توسط وزارت بهداشت، هم اکنون شهرهای اردبیل، پارس‌آباد، مشگین‌شهر و خلخال در وضعیت زرد و شهرهای بیله‌سوار، سرعین، نمین، نیر، گرمی، کوثر و اصلاندوز در وضعیت آبی قرار دارند.

رئیس‌دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با بیان اینکه تاکنون 7 نفر در استان اردبیل به کرونای انگلیسی مبتلا شده اند، اذعان کرد: در حال حاضر تعداد 136 نفر در بیمارستان‌های استان بستری هستند و 48 نفر نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند و متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته 3 مورد فوتی با تشخیص کرونا در استان ثبت شده است.

وی در تشریح آمار مبتلایان به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته به تفکیک شهرستان‌ها عنوان کرد: از 19 مورد بستری ناشی از ابتلا به کرونا در استان، 18 نفر از اردبیل و یک نفر از خلخال گزارش شده است.

 

کرونا اردبیل کووید 19 کووید19 بستری بیماران کرونا شهرام حبیب زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر