کد خبر: 1052945 A

معاون استاندار البرز:

رئیس ستاد انتخابات استان البرز اعلام کرد: در هفتمین روز ثبت نام داوطلبان‌شورای شهر، حضور هزار و ۷۲۶ نفر در استان البرز تا ساعت ۲۰ قطعی شد.

به گزارش ایلنا از البرز،  نورمحمد فردی با اعلام این خبر اظهار داشت: در آخرین روز از هفته ثبت نام شورای شهر تاکنون ۱۷۲۶ نفر ثبت نام کردند که از این تعداد ۱۴۷۴ نفر معادل ۸۵ درصد آقا و تعداد ۲۵۲ نفر معادل ۱۵ درصد بانوان بودند.

وی افزود: ۴۸ درصد از این افراد به صورت حضوری در فرمانداری‌ها ثبت نام کردند و ۵۲ درصد به صورت غیرحضوری و از طرفی دیگر در آخرین روز ۶۹۶ نفر ثبت نام کردند.

معاون استاندار تصریح‌کرد: داوطلبان ششمین دوره شورای شهر از نظر تحصیلات ۶۸ نفر دارای مدرک دکتری، ۵۷۰ نفر فوق لیسانس،  ۱۰۰۹  نفر لیسانس، ۲۶ نفر سطح یک حوزوی و ۴۰ نفر فوق دیپلم،  ۱۰  نفر دیپلم و ۳ نفر زیر دیپلم ثبت نام کردند.

فردی گفت:  بر اساس اطلاعیه شماره ۱۰ ستاد انتخابات کشور تا ساعت ۲۴ امشب از طریق اپلیکیشن موبایل،  رایانه و دفاتر پیشخوان دولت می توانند ثبت نام کنند و بعد از آن به هیچ وجه امکان ثبت نام وجود ندارد.

رئیس ستاد انتخابات استان البرز در پایان اظهار داشت:  در این راستا آخرین گزارش ثبت نام داوطلبان ششمین دوره شورای شهر استان را فردا اعلام می‌شود.

معاون استاندار البرز انتخابات شورای شهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر