کد خبر: 1052851 A

طرح تفصیلی شهر بندرعباس در کمیسیون ماده 5 استانداری به تصویب رسید؛

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: طرح تفصیلی شهر بندرعباس بعد از گذشت مدت زیادی در کمیسیون ماده 5 استانداری هرمزگان مصوب شد.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، اسلام باوقار در نطق پیش از دستور دویست و بیست و نهمین جلسه رسمی شورای شهر بندرعباس با تقدیر وتشکر از زحمات مجموعه استانداری، شهرداری، شورای شهر و مسکن وشهرسازی در به نتیجه رسیدن طرح تفصیلی شهر بندرعباس، بیان کرد: طرح تفصیلی شهر بندرعباس پس از گذشت 30 سال در این دوره از شورای شهر به سرانجام رسید، که تصویب این طرح به قانونمند کردن ساخت و سازها و حل مشکلات و ارائه خدمات بهینه و مطلوب تر به شهروندان است.

باوقار تصریح کرد: در سالیان اخیر، به خصوص در یک سال گذشته جلسات متعددی با حضور استاندار هرمزگان، معاونین وی، شهرداری بندرعباس، شورای شهر و مسکن و شهرسازی برگزار شد که اتفاق خوبی برای شهر بندرعباس رقم می خورد و این طرح نوید بخش و چشم انداز خوبی برای آینده شهر بندرعباس است.

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس خاطرنشان کرد: ساماندهی و بهسازی بافت فرسوده  و قدیم با همراهی و مشارکت مردم یکی از ارکان طرح تفصیلی است، پس از ابلاغ این طرح امیدواریم در سال 1400 بسیاری از مشکلات ناشی از ساخت و سازها و همچنین مشکلات مردم در بافت‌های فرسوده نیز کاهش یابد.

شورای اسلامی شهر مشکلات مشکلات مردم هرمزگان طرح تفصیلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر