کد خبر: 1052761 A

مدیرکل تأمین اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: 5 خدمت دیگر غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی رونمایی شد و با این رونمایی ها ارائه 30 خدمت غیرحضوری تکمیل شد.

به گزارش ایلنا، حمید ابراهیمی با اعلام این مطلب که با رونمایی از 5 خدمت دیگر 30 خدمت غیرحضوری طرح 3070 سازمان تأمین اجتماعی تکمیل شد، گفت: اخذ غیرحضوری کمک هزینه اروتز و پروتز، برقراری غیرحضوری مستمری بازماندگان، اخذ تعهدنامه و تکمیل اطلاعات فرزندان اناث بازماندگان، دریافت گواهی پرداخت حق بیمه پروانه ساختمانی و لیست هوشمند حق بیمه به عنوان پنج خدمت غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی رونمایی شد .

ابراهیمی در حاشیه برگزاری جلسه ویدئو کنفرانس رونمایی 5 خدمت جدید که با حضور مدیرعامل سازمان برگزار شد، گفت: با توجه به اتمام رونمایی از 30 خدمت غیرحضوری سازمان، ادارات کل و مدیران ستادی عضو طرح 3070 به صورت روزانه مشکلات این طرح را رصد کرده و نسبت به رفع مشکلات احتمالی بوجود آمده در روند اجرایی این طرح اهتمام ویژه ای می ورزند .

وی افزود: با توجه به اهمیت ویژه این طرح در سازمان برای بهبود اجرای سرویس های ارائه شده، سازمان از ابتدای شروع طرح اقدام به برگزاری دوره های آموزشی جهت همکاران اجرائی در ادارات کل و شعب استانها از طریق ویدئو کنفرانس کرده است .

مدیرکل تأمین اجتماعی استان با بیان این مطلب که اجرای این طرح در سطح ملی با توجه به حجم سرویسها ارائه شده قابل تحسین است، گفت: در ابتدای اجرای طرح،  با مشکلات و چالش هایی روبرو بودیم ولی به مرور زمان با اجرای برنامه های مدون و رصد روزانه مشکلات توسط تیم اجرایی در ادارات کل و ستاد اجرایی مرکز، طبق آمارهای موجود از ابتدای اسفند ماه شاهد رشد چشمگیر استقبال مخاطبین سازمان از این طرح هستیم . 

 

رشد سازمان تامین اجتماعی سیستان و بلوچستان کمک هزینه حق بیمه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر