کد خبر: 1052641 A

نماینده آستارا:

نماینده آستارا گفت: برای رفع مشکلات مردم باید راه حل های مناسبی پیدا شود.

به گزارش ایلنا از آستارا ؛ غلامرضا مرحبا در جلسه شورای اداری  شهرستان آستارا که در محل فرمانداری برگزار شد گفت: باید بروکراسی های اداری حذف و برای رفع مشکلات مردم  راه حل های مناسبی پیدا شود و نباید ارباب رجوع را گرفتار و سردرگم کنیم.

وی گفت : فلسفه حضور مدیران به عنوان مسئول خدمت گزاری است ، اگر مردم ناراضی باشند دلیلی برای حضور به عنوان رئیس اداره وجود ندارد.
 
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس بر لزوم حمایت از بازاریان آستارایی تاکید کرد و گفت: باید در کنار رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، شرایط بازار را هم مدیریت کرد تا بتوان مشکلات بازاریان عزیز را در ایام عید به حداقل ممکن رساند.
 
وی گفت: نبض اقتصاد شهر دست بازار است و باید از بازاریان حمایت کنیم و نباید اجازه دهیم نفس های بازار به شماره بیافتد همه از کنترل و نظارت صحبت می کنند ولی از حمایت چیزی نشنیدم.
 
نائب رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی اسلامی شهر و روستا در استان گیلان گفت: تمام تلاش خود را برای برگزاری انتخابات در بستری سالم،  قانونمند و بدون شبهه به کار می گیریم و باید با پیروی از اخلاق ، انصاف و عدالت شرایطی ایجاد کنیم که مردم در آرامش و آزادی کامل کاندیدای مورد نظر خود را انتخاب کنند.
 
غلامرضا مرحبا گفت: باید به افراد خدمت گزار رای بدهیم و انتخاب افراد شایسته رشد و توسعه کشور را به دنبال خواهد داشت و کاندیداهای انتخابات در راستای حفظ سلامت انتخابات و امنیت جامعه ، باید به چارچوب های تبلیغات در انتخابات احترام گذاشته و موزاین قانونی رعایت شود.
 
نماینده مردم آستارا با اشاره به کسب موفقیت‌های پی ‌در پی تیم فوتبال شهرداری آستارا گفت: کار بزرگ شهرداری در اداره شهر با این شرایط درآمد ، داستان سرخ نگه داشن صورت با سیلی است و امروز حمایت‌های مالی شهرداری از این تیم واقعا قابل تقدیر است و به تنهایی ممکن نیست.
 
انتخابات شوراهای اسلامی تبلیغات فوتبال مشکلات مردم عضو کمیسیون اقتصادی مجلس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر