کد خبر: 1052421 A

رئیس بیمارستان سوانح سوختگی شهرستان گناوه:

رئیس بیمارستان سوانح سوختگی شهرستان گناوه گفت: اولین مصدومان چهارشنبه آخر سال استان بوشهر در بیمارستان سوانح و سوختگی شهرستان گناوه بستری شدند.

به گزارش ایلنا از بوشهر، دکتر محمدجواد طاهری ساعتی پیش در گفت‌وگو با خبرنگاران بیان داشت: امروز  پنج نوجوان ۱۶ تا۱۸ سال سن حین کار با مواد محترقه در محیطی بسته دچار سوختگی شدند.

وی افزود: این پنج نوجوان دچار سوختگی 30تا 40 درصد در ناحیه سر، گردن و دیگر اندام‌ها هستند.

رئیس بیمارستان سوانح سوختگی شهرستان گناوه خاطرنشان کرد: حال عمومی این مصدومان خطرناک نیست و حادثه‌دیدگان جهت ادامه درمان به بخش بستری منتقل شده‌اند.

دکتر طاهری اظهار کرد: ممکن است موضوع ایمنی و پیشگیری از حوادث مربوط به چهارشنبه آخر سال در بدو امر برای مردم به خصوص گروه سنی نوجوانان و جوانان مهم نباشد.

وی افزود: نوجوانان و جوانان در انجام این تفریح خطرناک مجبور هستند که  محدودیت‌هایی را محتمل شوند ولی می‌توان با نشان دادن اهمیت موضوع و اینکه حوادث تهدید کننده سلامت آنها است، آنها را آگاه کرد.

رییس بیمارستان سوانح سوختگی گفت: در روزهای پایانی سال و به خصوص شب چهارشنبه سوری از آحاد مردم و هم استانی های عزیز خواهشمندم که در خانه بمانند و با این کار در شرایط حساس اپیدمی بیماری کرونا کمک کننده کادر بهداشت و درمان باشند.

 

استان بوشهر بیمارستان چهارشنبه سوری سلامت مواد محترقه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر