کد خبر: 1052264 A

در استان البرز؛

خانه اوقات فراغت و نشاط اجتماعی محمدشهر با حمایت ریاست این خانه در البرز و با درخواست فعالان اجتماعی این شهر در آینده نزدیک افتتاح می شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از البرز،  بعد از افتتاح و  آغاز فعالیت خانه اوقات فراغت و نشاط اجتماعی در سطح  استان البرز و بازخورد مردم از فعالیت و برنامه این سازمان مردم نهاد، محمدشهر کرج نیز صاحب خانه اوقات فراغت و نشاط اجتماعی خواهد شد.

این اتفاق با حمایت ریاست خانه اوقات فراغت  و نشاط اجتماعی البرز و با درخواست ابوالفضل تنومند یکی از فعالان اجتماعی محمدشهر، انجام و به زودی افتتاح می شود.

با توجه به موقعیت شهر های اقماری استان البرز همچون محمدشهر که با مشکلات فقر فرهنگی، آسیب های اجتماعی، پایین بودن سرانه ورزش، نبود پایگاه متمرکز برای اوقات فراغت و نشاط اجتماعی همراه است، راه اندازی این مکان، قدمی محکم برای جوانان محمدشهر خواهد بود.

در این راستا با همکاری مجموعه پرستاری، خدمات پزشکی و پیشگیری در جهت کمک به شهروندان ارائه شده که با استقبال مردم روبرو شده است.

همچنین برگزاری آیین درخت کاری با حضور ورزشکاران دوچرخه سوار، طراحی خدمات اموزشی عام المنفعه برای مراکز خیریه سطح شهر از جمله این اقدامات است.

 

محمد‌شهر خانه اوقات فراغت و نشاط اجتماعی البرز خانه اوقات فراغت و نشاط اجتماعی محمدشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر