کد خبر: 1052215 A

فرماندار تاکستان:

فرماندار شهرستان تاکستان گفت: آمار داوطلبان ثبت نام شده انتخابات شوراهای اسلامی شهر در شهرستان تاکستان تا روز گذشته ۴۰ نفر بوده است که از این میزان ۳ نفر زن و ۳۷ نفر مرد هستند.

رضا طاهری در گفت و گو با خبرنگار ایلنا از قزوین اظهار کرد: تا تاریخ 24 اسفند ماه در شهرستان تاکستان 3 زن و 37 مرد در مجموع 40 نفر برای ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر ثبت نام کرده اند که 23 نفر از این تعداد به صورت حضوری و 17 نفر به صورت غیر حضوری نام نویسی کرده اند.

فرماندار تاکستان افزود: از مجموع این 40 داوطلب که تا کنون برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر ثبت نام کرده اند 29 نفر از شهرستان تاکستان، 3 نفر از ضیاءآباد، 4 نفر از نرجه و همچنین 4 نفر از خرمدشت هستند.

طاهری یادآور شد: آخرین مهلت ثبت نام برای انتخابات شوراهای شهر تا 26 اسفند ماه سال جاری است و ممکن است زمان ثبت نام تمدید نشود و داوطلبان شوراهای روستاها می توانند از ۱۶ فرودین ماه سال آینده برای ثبت نام اقدام کنند.

ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاو سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، 28 خردادماه سال آینده به صورت همزمان در کشور برگزار خواهدشد.

انتخابات ریاست جمهوری انتخابات شوراهای اسلامی شهر فرماندار آخرین مهلت انتخابات شورای شهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر