کد خبر: 1052149 A

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان:

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان قزوین گفت: میوه شب عید بر اساس نرخ تصویب شده ستاد تنظیم بازار که قیمت هر کیلو پرتقال 11500 تومان، سیب قرمز 8500تومان و سیب زرد 9500 تومان است در استان قزوین از فردا توزیع می شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، هادی طاهرخانی در خصوص توزیع میوه شب عید در استان قزوین اظهار کرد: به منظور جلوگیری از افزایش قیمت ها و دسترسی آسان برای عموم به ویژه اقشار کم درآمد، توزیع میوه تنظیم بازار ایام پایانی سال ۹۹ و نوروز ۱۴۰۰ در استان قزوین آغاز می شود.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان بیان کرد: توزیع میوه تنظیم بازار از فردا در ۱۵ غرفه تعیین شده در شهر قزوین و محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی استان و همچنین مکان های مشخص در سایر شهرستان‌ها با نرخ مصوب که قیمت هر کیلو پرتقال 11500 تومان، سیب قرمز 8500 تومان و سیب زرد 9500 تومان است، آغاز می‌شود.

طاهرخانی افزود: بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت با کمک بسیج اصناف و ناظران سازمان تعزیرات حکومتی بر غرفه های توزیع میوه تنظیم بازار نظارت خواهند داشت.

وی یادآور شد: مکاتبات لازم با دستگاه های اجرایی استان جهت دریافت میوه شب عید صورت گرفته است و از ۲۶ اسفند ماه برای تحویل آنها اقدام می شود.

استان قزوین تنظیم بازار شب عید شهرداری میوه شب عید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر