کد خبر: 1051679 A

رئیس مجمع نمایندگان استان فارس:

رئیس مجمع نمایندگان استان فارس گفت: از ابتدای مجلس یازدهم به دنبال این بوده ایم که مسائل مهم استان را بدون حاشیه پردازی و سیاسی کاری بیهوده دنبال کنیم.

به گزارش ایلنا، ابراهیم عزیزی در دیداری که به همراه برخی نمایندگان با آیت الله دژکام نماینده ولی فقیه در استان فارس داشت، با ارائه گزارشی از عملکرد مجمع در چند ماه گذشته اظهار داشت: نمایندگان استان فارس به عنوان یک استان مهم و اثرگذار بر معادلات کشور، سعی کرده‌اند که در مجلس خالق شرایط باشند نه مخلوق آن که در تحقق این مهم نیز همگی تلاش خوبی را انجام داده اند.

نماینده شیراز و زرقان در مجلس خاطرنشان کرد: برای اعضای مجمع از همان ابتدا پیگیری پروژه های بزرگ و محرک استان فارس در اولویت قرار گرفت که در این راستا شاهد موفقیت های خوبی نیز بودیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس همچنین گفت: برگزاری جلسات متعدد با وزرا در تهران، احصا و برآورد کمبودهای استان و ارائه آن به وزارتخانه ها و نهادهای مرتبط، از جمله اقدامات اعضای مجمع از ابتدای شروع به کار مجلس بوده است.

رئیس مجمع نمایندگان استان فارس افزود: تلاش برای حل مشکل آب استان، جبران عقب ماندگی های فارس با توسعه راه‌های ریلی، هوایی و جاده ای، کمک به رونق صنعت استان و... از جمله کارهای زیربنایی بوده که ما دنبال کردیم که معمولا این اقدامات به چشم نمی آید.

عزیزی تصریح کرد: سرعت بخشیدن به توسعه استان به دور از وادادگی و بی عملی همواره مد نظر نمایندگان است و آنها پیگیری مشکلات استان را وظیفه خود می دانند.

وی همچنین گفت: نمایندگان حاضر در این نشست نیز دیدگاه های خوب و کاربردی خود را مطرح کردند و قرار شد این جلسات ادامه پیدا کرده تا با همکاری بیشتر، مشکلات استان سریع تر حل و فصل شود.

استان فارس صنعت مد نماینده ولی فقیه در استان فارس عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر