کد خبر: 1051378 A

معاون استاندار تهران خبر داد؛

رئیس ستاد انتخابات استان البرز گفت: در روز چهارم ثبت نام داوطلبان شورای شهر در سطح استان ۱۷۷ نفر ثبت‌نام کرده و در مجموع در این چهار روز ۴۱۱ داوطلب ثبت نام شدند که بیشترین فراوانی آنان آقایان با ۸۸درصد است.

به گزارش ایلنا از البرز، نورمحمد فردی با بیان این مطلب اظهار داشت: در مجموع از اول ثبت نام شورای شهر تاکنون ۴۱۱ نفر در سطح استان ثبت نام نموده اند که از این تعداد ۸۸ درصد آقایان و ۱۲ درصد بانوان می باشند.

وی افزود: در مجموع در این چهار روز ۴۵ درصد افراد ثبت نام شده به صورت حضوری و ۵۵ درصد به صورت الکترونیکی بوده است.

 معاون استاندار تصریح کرد: از نظر تحصیلات در این مدت چهار روز دیپلم۴ نفر،  فوق دیپلم۱۳ نفر،  لیسانس ۲۴۹ نفر،  فوق لیسانس ۱۲۷ نفر،  دکترا ۱۲ نفر و سطح حوزوی ۶ نفر ثبت نام کرده اند. 

فردی تصریح کرد:  طبق قانون روزشمار و جدول زمانی انتخابات شورای شهر،  فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها موظفند حداکثر ظرف مدت ۵ روز هیات های اجرایی را تشکیل دهند که با برنامه‌ریزی و هماهنگی‌های انجام شده الحمدالله کلیه هیات های اجرایی۲۰ حوزه انتخابی استان تشکیل شده‌اند و از امروز امورات اجرایی انتخابات را به عهده دارند و بایستی بر اساس قانون روزشمار کارهای مربوط به انتخابات را در تاریخ خود انجام دهند.

رئیس ستاد انتخابات استان در پایان افزود: همانطوری که قبلاً اشاره شده ثبت‌‌نام شوراهای شهر از ۲۰ اسفند ماه شروع شده و تا ساعت ۱۸ عصر روز سه شنبه ۲۶ اسفند ماه ادامه دارد بنابراین از همه کسانی که تمایل دارند و واجد شرایط هستند درخواست می‌شود به منظور جلوگیری از ازدحام تا فرصت باقی است ثبت نام کنند.

 

انتخابات 1400
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر