کد خبر: 1051233 A

رئیس پلیس کاشان خبر داد:

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان گفت: یکی از طرح‌های در دست اقدام پلیس راهور کاشان برای روان‌سازی ترافیک خیابان های شلوغ شهر، انجام طرح زوج و فرد است که در آینده نزدیک و همکاری سایر دستگاه ها عملیاتی خواهد شد.

به گزارش ایلنا از کاشان، سرهنگ ستاد حسین بساطی با بیان اینکه آمار سرقت و دزدی نسبت به سال گذشته ۲۱ درصد کاهش داشته است، خاطرنشان شد: مهمترین برنامه پلیس کاشان برقراری امنیت و ایجاد حس آرامش در سطح شهرستان است. احساس امنیت از خود امنیت بالاتر است و این وظیفه سنگین را پلیس به خوبی انجام داده است.

وی افزود: ضروری است سایر نهادهای مستقر در کاشان هم به وظایف خود در برقراری امنیت وحل مشکلات ترافیکی شهرستان عمل کنند، هرچند پلیس بدون توجه به تمامی کمبودها در انجام وظایف قانونی خود مصمم است.

بساطی یادآور شد: یکی از طرح های در دست اقدام پلیس راهور کاشان برای روان سازی ترافیک خیابان های شلوغ شهر،اعمال طرح زوج وفرد است که در آینده نزدیک وهمکاری سایر دستگاه ها عملیاتی خواهدشد.

 رییس پلیس کاشان تاکید کرد: تامین زیرساخت های لازم برای رفع ترافیک مانند ساخت پارکینگ،نصب دوربین های ثبت تخلف  و توسعه پارک حاشیه ایی ضروری است و شهروندان باید با توجه به روزهای پایانی سال وافزایش رفت وآمدها  برای خریدهای ایام نوروز ضمن حفظ ونگهداری وجوه و اموال نقد از حمل ونقل عمومی استفاده کنند.

بساطی تاکید کرد: سارقان عموما به دنبال شکار افرادی هستند که سهل انگاری بیشتری برای حفظ اموال خود دارند و در مکان های خلوت و یا شلوغ نیت شوم خود را عملی می کنند.

ایام نوروز پلیس راهور ترافیک سرقت مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر