کد خبر: 1051204 A

دبیر اجرایی خانه خانه کارگر آذربایجان شرقی؛

دبیر اجرایی خانه کارگر تبریز برای شورای اعلام کاندیداتوری کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تبریز، دبیر اجرایی خانه کارگر تبریز با حضور در فرمانداری تبریز برای دوره ششم شورای اسلامی شهر ثبت نام کرد.
کریم صادقزاده تبریزی در جمع خبرنگاران با اعلام اینکه چهار سال در سنگر شورا بزرگترین کاری که انجام دادیم کار تدوین برنامه راهبردی- عملیاتی شهرداری تبریز بود گفت: هر کسی در این دوره از انتخابات،توسط مردم انتخاب شود باید ادامه این راه را انجام دهند.

وی با بیان اینکه یک فرد حزبی و تشکیلاتی هستم،خاطر نشان کرد: در بدنم جوهره کار وجود دارد و می توانم در شورای ششم موثر باشم،برای این دوره از شورا طبق درخواست ۲۵ تشکل کارگری و انجمن های صنفی ثبت نام می‌کنم وهر وقت بفهمم که دیگر نمی توانم به مردم خدمت کنم صحنه سیاست را ترک می کنم.

وی افزود: با توجه به اینکه در دوره پنجم شورای شهر نیز نماینده مردم در شورا بودم،اگر بخواهم به شورای پنجم نمره بدهم ۲۰ می دهم،و این دوره در بحث توسعه فضای سبز قدم های خوبی برداشته است.

وی خاطر نشان کرد: به جرأت می‌توانم بگویم تنها دوره‌ای هستیم که گزارش عملکرد داریم و به مردم هم ارائه دادیم،در دوره پنجم افراد کاربلد و از هر طیف و قشری در شورا حضور داشتند.

 وی با بیان اینکه به شهردار تبریز رأی نداده بودم ولی از وی حمایت کردم افزود: شهردار تبریز یک فرد متخصص بود و سعی کردیم کارهای ضد فسادی شهری را به خوبی پیش ببریم.

 

آذربایجان شرقی انتخابات نماینده مردم دبیر اجرایی خانه کارگر تبریز انجمن های صنفی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر