کد خبر: 1051178 A

استاندار قزوین:

استاندار قزوین گفت: باید تمام ظرفیت های خود را به کار بگیریم تا در حوزه تولید به توسعه مطلوب برسیم زیرا تولید را از مولفه های مهم امنیت در کشور است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، هدایت اله جمالی پور روز امروز در مراسم افتتاحیه خط تولید و رونمایی از کشنده برند ایرانی ''دیما''، اظهارکرد: امروز باید تولید را در جامعه جدی بگیریم و ظرفیت های خود را برای راه اندازی و حمایت از چرخه تولید بکار گیریم.

استاندار قزوین بیان کرد: تولید نقش پررنگی در فرهنگ و رفاه دارد و اگر بخواهیم به اوج قله های توسعه برسیم باید همه ظرفیت های بخش تولید کشور را به کار گیریم

جمالی پور یادآورشد: رهبر فرزانه انقلاب سالهاست که برلزوم حمایت از تولید تاکید دارند و در ابتدای هر سال نیز بحث تولید را در شعار سال به عنوان راهبرد کشور ابلاغ می کنند.

وی افزود: امروز عامل بسیاری از پدیده های اجتماعی از بیکاری گرفته تا طلاق و .. که ذهن مدیران و تصمیم گیران را درگیر خود کرده با فرهم شدن زمینه تولید و اشتغال برطرف می شود.

نماینده عالی دولت در استان با تاکید بر اینکه ساختارها باید پاسخگوی نیازهای جامعه باشد، گفت: امروز با نگاهی به مشکلات موجود در سر راه تولید می بیینم با وجود همه برنامه ریزی های صورت گرفته ساختار با چالش روبرو می شود و بطور طبیعی کارهایمان توسعه پیدا نمی کند

استاندار خاطرنشان کرد: متاسفانه امروز موانع زیادی برای افراد سرمایه گذار وجود دارد که این موانع هم خودساخته و هم قانون آنها را ایجاد کرده است، به طوری که یک سرمایه گذار باید به ۱۸ دستگاه پاسخگو باشد و همین عامل ماهها وقت سرمایه گذار را می گیرد.

جمالی پور ادامه داد: اگر می خواهیم کشورمان را که پر از ظرفیت و به لحاظ نیروی انسانی نیز مبتکر و خلاق است به قله های رفیع برسانیم باید دست در دست دیگر و با درکی درست از شرایط موانع را برداریم

وی در پایان تصریح کرد: همه دستگاههای اجرایی استان قزوین امروز در خدمت تولید هستند و هیچ دستگاهی حق مانع تراشی در این حوزه را ندارد و همه باید ظرفیت ها را براساس سند آمایش استان آماده کنند.

 

اشتغال حمایت از تولید طلاق امنیت برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر