کد خبر: 1051163 A

مدیرعامل هلال احمر استان خبرداد:

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین از اسکان اضطراری یک هزار و ۵۰۰ مسافر در راه مانده و راه‌سازی ۲ هزار خودرو از برف و کولاک در مسیرهای ارتباطی برف گیر، کوهستانی و روستایی استان قزوین خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، حسن آصفی با اعلام این خبر اظهار کرد: با توجه به بارش برف و برودت دما از عصر روز جمعه ۱۶۰ نیروی عملیاتی مستقر در پایگاه‌های بین شهری و تیم واکنش سریع استان در قالب ۴۴ تیم با آمادگی کامل به یاری در راه ماندگان شتافتند.

مدیرعامل هلال احمر استان بیان کرد: تصادف زنجیره‌ای در اتوبان قزوین - زنجان منجر به فوت و حادثه‌دیدگی تعدادی از مسافران شد، که مصدومان توسط نیروهای اورژانس و نجاتگران جمعیت هلال احمر استان قزوین به مرکز درمانی منتقل شدند.

آصفی اضافه کرد: رهاسازی خودروهای گرفتار در برف و کولاک گردنه آوج، کوهین، ضیاآباد، بویین زهرا و گردنه‌های بهرام آباد و قسطین لار و همچنین امدادرسانی به مسافرین در راه مانده محور الموت شرقی و غربی به قزوین از جمله اقدامات امدادی انجام شده است.

وی تصریح کرد: تیم‌های عملیاتی جمعیت هلال احمر استان قزوین شب گذشته بیشترین اسکان را در شهر اقبالیه با ۴۰۰ نفر و همچنین در محور الموت شرقی و غربی با ۲۰۰ نفر در راه مانده داشته است.

جمعیت هلال احمر استان هلال احمر هلال احمر استان برف و کولاک اسکان اضطراری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر