کد خبر: 1051108 A

معاون شرکت برق خراسان جنوبی:

معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت برق خراسان جنوبی گفت: انشعاب کلشانه طبس بر اثر وزش باد شدید دچار مشکل شده و برق روستا‌های پیرحاجات، حلوان و کلشانه این شهرستان قطع است.

به گزارش ایلنا، هادی منصوریان گفت: برابر گزارش‌های دریافت شده تا این لحظه تعداد ۱۱ تیر ۲۰ کیلوولت و ۷ عدد تیر فشارضعیف و یک پایه فلزی معابر زمینی و یک دستگاه ترانس ۵۰ کیلوولت آمپر بر اثر باد شدید دیشب سقوط کرده و از سمت دیهوک هم گزارش سقوط تیر در انشعاب روستای ده ته شده که همکاران به محل اعزام شدند تا گزارش قطعی ارسال کنند.

منصوریان افزود: با وزش باد شدید و سقوط پایه‌های تیر برق در این انشعاب، برق این منطقه از ساعت ۲۱ دیشب  قطع شده است.

وی گفت: از دیروز  ۶ گروه عملیاتی به صورت شبانه روزی مشغول خدمات رسانی هستند، اما شرایط جوی نامساعد و صعب العبور بودن مسیر روند وصل برق این منطقه را کند کرده است.

منصوریان افزود:  همچنین سقوط تیر برق فشار متوسط روستای احمدیه شهرستان طبس، برق این روستا را از ساعت ۱.۵ بامداد قطع شده است.

معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت برق خراسان جنوبی گفت: برق این مناطق تا بعد از ظهر امروز وصل خواهد شد.

منصوریان همچنین به قطع موقت برق در برخی نقاط شهر بیرجند اشاره کرده و گفت: این مشکل بلافاصله رفع شد و هم اکنون قطعی برق در این شهر وجود ندارد.

وی با اشاره به تداوم ناپایداری‌های جوی تا پایان امروز از همشهریان درخواست کرد اگر پارگی سیم، سقوط اشیا روی شبکه و شکستگی تیربرق مشادهد کردند علاوه بر رعایت نکات ایمنی و خودداری از نزدیک شدن به مکان حادثه مراتب را با تماس به اتفاقات برق به شماره ۱۲۱ اطلاع دهند.

برق خدمات رسانی خراسان جنوبی وزش باد روستا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر