کد خبر: 1051078 A

معاون شهرداری شیراز در گفت و گو با ایلنا اعلام کرد؛

معاون خدمات شهری شهرداری شیراز با اشاره به اینکه توفان شب گذشته خسارت مالی زیادی به جا نگذاشت، گفت: متاسفانه توفان شب گدشته به حدود 150 الی 200 درخت در مناطق یارده گانه شهر شیراز آسیب وارد کرد.

محمدرضا محمد حسن پور در گفت و گو با ایلنا با اشاره به اینکه توفان شب گذشته باعث تخریب تابلوهای زیادی در سطح شهر شیراز شد، افزود: شهرداری شیراز و مجموعه خدمات شهری از یک ماه گذشته تمام تلاشش را برای آماده سازی و زیبا سازی فضای مناسب شهری برای ایام نوروز به کار گرفته بود بطوریکه  در این مدت تمام تلاشمان را برای نبود یک ذره خاک و لکه ای که باعث نا زیبا شدن شهر می شد را از بین بردیم که متاسفانه توفان شب گذشته تمام این زحمات را به باد داد.

معاون خدمات شهری شهرداری شیراز با بیان اینکه تند باد و توفان شیراز شامگاه گذشته خسارت ریالی زیادی را بر شهر وارد نکرد؛ گفت: اما متاسفانه تند باد و توفان شب گذشته به تعداد زیادی درخت در مناطق یازده گانه شهرداری و سطح شهر شیراز آسیب وارد کرد.

معاون خدمات شهری شهرداری شیراز با اشاره به اینکه توفان شب گذشته باعث شد تا تمامی بلوارها، تابلوها و تک لبه ها و گیاهان سطح شهر پر از خاک و شل و گل شود ادامه داد: متاسفانه این اتفاق باعث شد تا فعالیت مجموعه خدمات شهرداری جهت زیبا سازی و اقدامات متعدد برای شهر دشوار شود.

حسن پور در ادامه با اشاره به اینکه معاونت خدمات شهری شهرداری شیراز در جهت بازگرداندن شهر به وضعیت عادی شب گذشته با حضور پرسنل تمام تلاششان را برای آماده سازی سطح شهر به کار گرفتند بیان کرد: با همکاری مجموعه خدمات شهری شهرداری شیراز توانستیم تا قبل از طلوع آفتاب شهر را برای رفت و آمد شهروندان فراهم کنیم.

 

ایام نوروز خاک شهرداری معاون شیراز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر