کد خبر: 1051036 A

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل خبر داد:

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: عوامل این جمعیت در 24 ساعت گذشته به 492 نفر از در راه ماندگان بر اثر بارش شدید برف و کولاک در محورهای مواصلاتی استان امدادرسانی کرده اند.

به گزارش ایلنا، عزت اله ضربی صبح امروز از امدادرسانی به 492 نفر در برف و کولاک خبر داد و و گفت: تعداد 20 نفر از در راه ماندگان توسط جمعیت هلال احمر استان اردبیل در پایگاه های امداد و نجات بین شهری اسکان داده شدند.

وی با بیان اینکه کلیه نیروهای جمعیت هلال احمر در آماده باش کامل به سر می برند، افزود: در 24 ساعته گذشته نجاتگران در محورهای نیر- صائین، سرعین - اردبیل، خلخال - اسالم، کوثر - سرچم، مشگین شهر- اردبیل، مشگین شهر - پارس آباد، نمین - آستارا و اردبیل -  خلخال (بودالالو) به یاری هموطنان گرفتار در برف و کولاک شتافتند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: 12 تیم عملیاتی متشکل از 42 نفر نجاتگر و پرسنل  طی 8 عملیات امدادی و با بکارگیری 16 دستگاه خودروی امدادی به این افراد امدادرسانی کرده اند. ‌

ضربی با بیان اینکه تعداد 41 بسته غذایی 24 ساعته نیز در بین حادثه دیدگان توزیع شده است، ادامه داد: هموطنان از ترددهای غیر ضروری اجتناب کرده و در صورت تردد حتما وسایل و تجهیزات زمستانی با خود همراه داشته باشند.

 

جمعیت هلال احمر استان محورهای مواصلاتی استان اردبیل برف و کولاک اسکان اضطراری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر