کد خبر: 1050896 A

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان خبرداد؛

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان، خبر از فوت ۳ و مصدومیت ۶۴ نفر در نتیجه تصادف زنجیره ای به دلیل کولاک شدید شامگاه دیروز در اتوبان زنجان قزوین داد.

به گزارش ایلنا از زنجان،اصغر جعفری روحی، رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی  و خدمات درمانی استان زنجان، گفت:  به دلیل کولاک شدید شامگاه دیروز در محورهای مواصلاتی استان زنجان چندین خودرو با یکدیگر برخورد کردند که این تصادف زنجیره ای چند کشته و مجروح برجای گذاشت.

روحی،  با اشاره به اینکه حادثه تصادف در اتوبان ابهر به تاکستان رخ داد، گفت: در پی وقوع این حادثه نیروهای اورژانس از بهارستان، غزال، صائین قلعه، کد هلال‌احمر قزوین، کد شماره 2 ابهر، هیدج و همچنین خصوصی آوای سلامت به محل اعزام شدند.

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان با اشاره به اینکه کد غزال انتقال 12 مصدوم سرپایی طی دو مرحله به پایگاه قره باغ تاکستان، کد بهارستان انتقال یک نفر به بیمارستان الغدیر، کد صائین قلعه انتقال سه نفر به بیمارستان بوعلی، آمبولانس خصوصی آوای سلامت نیز انتقال چهار نفر به الغدیر را انجام دادند، گفت: همچنین کد هیدج انتقال یک نفر به بیمارستان تامین اجتماعی تاکستان و کد شماره 2 ابهر انتقال هفت نفر به الغدیر را انجام دادند.

وی با اشاره به اینکه کد هلال احمر قزوین نیز انتقال 6 نفر به بیمارستان شفا و تامین اجتماعی تاکستان را انجام داده است، گفت: همچنین کدهای ضیا آباد و تاکستان نیز انتقال 21 نفر به بیمارستان شفا و تامین اجتماعی تاکستان را انجام دادند.

جعفری از مصدومیت ۶۴ در تصادف زنجیره‌ای اتوبان ابهر به تاکستان خبر داد و گفت: این تصادف سه فوتی هم در صحنه داشت که تحویل عوامل انتظامی قزوین شدند.

 هوای استان زنجان با 6درجه کاهش در حال حاضر در ایستگاه دانشگاه زنجان 6- است که در مقایسه با روزهای گذشته و طبق اعلام کارشناسان هواشناسی استان زنجان دارای 6درجه کاهش دما بوده که این کاهش دما توام با وزش بادهای شدید همراه بوده است و سرمای هوا تا روز یکشنبه در زنجان پایدار است.

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر