کد خبر: 1050605 A

در دومین روز فرایند ثبت نام؛

رئیس ستاد انتخابات استان البرز گفت: در دومین روز ثبت نام ازداوطلبین در انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی در استان البرز ۷۴ نفر ثبت نام کردند.

به گزارش ایلنا از البرز، نورمحمد فردی اظهار داشت : در دومین روز از ثبت نام شورای شهر در سطح استان ۷۴ نفر ثبت نام کردند که از این تعداد ۶۶ نفر مرد و ۸ نفر زن ثبت نام کرده اند.

وی افزود: داوطلبان ثبت نام در ششمین انتخابات شورای شهر از نظر تحصیلات دیپلم یک نفر فوق دیپلم سه نفر ، لیسانس ۴۵ نفر، فوق‌لیسانس ۲۲ نفر ، دکترا یک نفر و سطح حوزوی نیز دو نفر هستند. 

معاون استاندار تصریح کرد: در مجموع در این دو روز ۱۵۱ نفر در سطح استان ثبت نام کردند که از این تعداد ۱۳۵ نفر مرد معادل ۸۹ درصد و ۱۶ نفر زن معادل ۱۱ نفر هستند.

فردی گفت: در مجموع طی این دو روز از نظر تحصیلات دکترا ۴ نفر، فوق لیسانس ۴۲ نفر و لیسانس ۹۷ نفر و سطح حوزوی سه نفر و فوق دیپلم ۴ نفر ثبت نام کرده اند.

رئیس ستاد انتخابات استان افزود: مدت ثبت نام هفت روز است که از ۲۰ اسفند شروع و تا ۲۶ اسفند ماه از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ عصر ادامه دارد و فرمانداریها آمادگی لازم را برای ثبت‌نام دارند.

وی یادآوری کرد: ثبت نام از چهار روش از جمله؛ از طریق موبایل،  رایانه،  دفاتر پیشخوان و مراجعه حضوری صورت می‌گیرد بنابراین از کلیه اشخاصی که واجد شرایط هستند انتظار می رود تا فرصت باقی است همراه با مدارک لازم برای ثبت نام اقدام لازم را معمول دارند.

معاون استاندار البرز انتخابات شورای شهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر