کد خبر: 1050564 A

طی 24 ساعت گذشته رخ داد؛

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بیله‌سوار در استان اردبیل گفت: در ۲۴ ساعت گذشته، تصادفات جاده ای در شهرستان بیله سوار یک فوتی و ۴ مصدوم برجای گذاشت.

علی شهبازی قنبرلو در گفت وگو با خبرنگار ایلنا گفت: به دنبال گزارش مردمی مبنی بر وقوع 2 سانحه تصادف که یک مورد در محدوده سه راه خروسلو و مورد دیگر در سه راه باغات میوه کشت و صنعت مغان رخ داد، نیروهای عملیاتی جمعیت هلال احمر در سریع ترین زمان در محل حادثه حضور یافتند.

وی افزود: متاسفانه در سه راه باغات میوه کشت و صنعت مغان، بر اثر واژگونی و آتش سوزی شدید خودرو، تنها سرنشین خودرو به علت بالا بودن شدت سوختگی، جان خود را از دست داده بود که جسد فرد فوت شده به بیمارستان امام خمینی(ره) پارس آباد منتقل شد.

رئیس‌جمعیت هلال احمر شهرستان بیله سوار همچنین در خصوص سانحه تصادفی دیگر در این شهرستان بیان کرد: بر اثر برخورد شاخ به شاخ خودروی سمند و پژو در محدوده سه راهه خروسلو، ۴ نفر دچار مصدومیت شده بودند که توسط نیروهای مرکز فوریت پزشکی و پایگاه امداد جاده‌ای خروسلو به بیمارستان ولایت شهرستان گرمی انتقال یافتند.

شهبازی تاکید کرد: تجهیز بودن خودروها به کپسول اطفای حریق و تجهیزات امدادی برای کاهش میزان خسارت جانی و مالی در تصادقات جاده مهم و حائز اهمیت است که باید مورد توجه رانندگان وسائط نقلیه قرار گیرد.

وی گفت: برای امدادرسانی سریع در تصادفات و حوادث جاده ای، مردم با سامانه ۱۱۲ جمعیت هلال احمر تماس بگیرند تا نیروهای عملیاتی مستقر در پایگاه های بین جاده ای جمعیت هلال احمر در سریع ترین زمان در محل حادثه حضور یابند.

تصادفات جاده ای اردبیل بیله سوار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر